Vileda Steam mop – recenze

Trojúhelníkový parní mop Vileda Steam s příkonem 1 550 W disponuje 400ml nádržkou na vodu. Tepelný výkon lze regulovat, minimální hodnota je 14 ml/min., maximální pak 23 ml/min. Mop je vhodný na dlažby, na plovoucí podlahy či parkety se nehodí.

Publikované: 18.01.2022
Aktualizované: 16.07.2024
Obsah článku:

Mop Vileda Steam

Trojúhelníkový parní mop s návlekem z mikrovlákna, výkon 1 550 W, 400ml nádržka na vodu, nahřátí do 15 s.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Cenově dostupný parní mop značky Vileda vám umožňuje odstraňovat nečistoty za pomoci horké páry. Výkon parního čističe je 1 550 W a po zapojení do sítě se nahřeje již během 15 sekund, což je velmi dobrý výsledek. Hlavice má tvar trojúhelníku, dostanete se tak i do rohů. Parní mop se doporučuje používat primárně na dlažby, nedoporučuje se na plovoucí podlahy či parkety. Zásobník na vodu má objem 400 ml a v provozu díky tomu vydrží zhruba 17 až 28 minut.

Vileda Steam mop recenze

Regulovatelný tepelný výkon

Mycí návlek je vyroben z mikrovláken a lze jej prát. Náhradní návlek na parní mop Vileda samostatně koupíte zdeTepelný výkon lze regulovat a podle toho parní mop dávkuje i množství páry. Minimální hodnota je 14 ml/min. a maximální hodnota až 23 ml/min. Parním čištěním odstraníte až 99 % všech bakterií. Napájecí kabel je dlouhý 6 metrů. Výška mopu činí 126 cm.

Zkušenosti s Vileda Steam mop

Zkušenosti zákazníků jsou ve většině případů pozitivní. Vzhledem k nízké ceně jde opravdu o spotřebič, který se vyplatí a přitom výrazně pomůže při úklidu v domácnosti. Existuje také větší verze mopu, a sice Vileda Steam XXL, který má plochou hlavici a širší záběr. Trojúhelníková hlavice je však vcelku prakticky řešená. Celkem 400ml nádržka není velká a vodu musíte doplňovat častěji. Kvalita zpracování je dobrá. Plusem je také možnost regulace množství páry. Mop se dobře drží a snadno se s ním manipuluje.

Recenze a zkušenosti s mopem Vileda Steam
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Efektivní odstraňování nečistot
Rychlé nahřátí
Jednoduché ovládání a snadná obsluha

Negatíva

Kratší napájecí kabel
Menší nádržka na vodu

Výkon: 1 550 W ● Typ mopu: parní ● Tvar mopu: trojúhelníkový ● Materiál návleku: mikrovlákno ● Nádržka na vodu: 400 ml

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(79.4%)