Vileda Easy Ultramat mop – recenze

Vileda Easy Ultramat je set plochého mopu z mikrovlákna a kbelíku se šlapacím mechanismem. Teleskopická tyč je dlouhá 125 cm. Návlek lze prát v pračce.

Publikované: 18.01.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Vileda Easy Ultramat

Plochý mop z mikrovlákna, teleskopická tyč o délce max. 125 cm, kbelík se šlapacím mechanismem.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pro ty spotřebitele, kteří preferují ploché mopy, ale chtějí mít ke ždímání šlapací mechanismus, aby se nemuseli ohýbat, je skvělou volbou i mop Vileda Easy Ultramat. Jedná se o model, který je již několik sezón v prodeji. Záběr mopu je 34 × 10 cm. Návlek je z mikroaktivních a abrazivních vláken. Mop tak skvěle odstraňuje i zaschlé nečistoty z podlahy, parket, laminátu, PVC nebo dlažby. Náhradní návleky lze bez problémů dokoupit. Rovněž je však můžete prát.

Vileda Easy Ultramat recenze

125 cm teleskopická tyč

Šlapací mechanismus poslouží k efektivnímu zbavení se vlhkosti. Vícero spotřebitelů si však na tento způsob ždímání potřebuje zvyknout. Díky odstředivé síle použití šlapacího pedálu následně přináší vysoký efekt. Kritiku směřujeme k samotné tyči mopu. Ta je oproti novějším modelům tenčí a spoje mezi jednotlivými díly se častěji uvolňují a kloužou dolů. Tyč je teleskopická a dlouhá 125 cm. Kbelík se ždímacím košem je dobře zpracovaný.

Zkušenosti s Vileda Easy Ultramat

Na základě hodnocení spotřebitelů tento mop za ostatními modely nezaostává. Snadná manipulace a jednoduchá obsluha jsou hlavní doménou. Ačkoli ždímání se musíte trochu naučit. Plochý mop stírá nečistoty dobře a plynule. Návlek lze vyprat v pračce. Méně kvalitní je samotná tyč, jejíž odolnost nepůsobí nejlépe, často se rovněž uvolňují spoje.

Recenze a zkušenosti s mopem Vileda Easy Ultramat
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Plochý mop a praktické ždímání
Hlavice s otočným kloubem
Efektivní mytí

Negatíva

Spojovací části tyče se častěji uvolňují
Tenká tyč
Ždímání vyžaduje cvik

Tvar mopu: plochý ● Materiál návleku: mikrovlákno ● Kbelík: ano ● Ždímací mechanismus: ano/šlapací ● Délka tyče: 125 cm / teleskopická

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.2%)