Vileda Ultramax XL Turbo mop – recenze

Plochý mop Vileda s kbelíkem a ždímacím košem, který využívá odstředivou sílu. Vzhledem k ploché hlavici a přívlastku XL je záběr mopu až 43 × 14 cm. Mytí je tedy rychlejší a efektivnější. Návlek je z mikrovláken a abrazivních materiálů. Ždímání využívá šlapací mechanismus a odstředivou sílu. Potěší kvalitním zpracováním. Tyč má však jen 120 cm.

Publikované: 18.01.2022
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Vileda Ultramax XL Turbo

Plochý mop z mikrovlákna, teleskopická tyč o délce max. 120 cm, kbelík se ždímacím košem.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Mycí sada mopu Vileda Ultramat XL Turbo spolu s kbelíkem vám umožňuje efektivně udržovat čistotu všech druhů podlah a dlažeb ve vašem bytě či domě. Výhodou mopu s přívlastkem XL je větší záběr, a to až 43 × 14 cm. Hlavice je tudíž širší a delší, vytírání podlah je proto rychlejší. Mop disponuje teleskopickou tyčí, přičemž nedostatkem je opět její délka, která činí pouze 120 cm. Hlavice je k tyči připevněna za pomoci 180° otočného kloubu. Mikrovláknový návlek lze prát v pračce na 60 °C. Vyroben je z vláken Microfibre a obsahuje také abrazivní vlákna. Náhradní návlek lze dokoupit.

Vileda Ultramat XL Turbo recenze

Pedálový ždímací systém

Efektivní ždímání zaručuje pedálový ždímací systém s odstředivou rotační silou. Navlhčený návlek jednoduše posadíte do kruhového otočného koše a pedálem regulujete intenzitu ždímání. Ždímání plochého mopu v kbelíku s otočným mechanismem vyžaduje trochu cviku. Kbelík je zpracovaný kvalitně a použity jsou odolné materiály.

Zkušenosti s Vileda Ultramat XL Turbo

Ploché mopy jsou u spotřebitelů nejoblíbenější. Vileda Ultramat Turbo patří k plochým mopům s unikátním rotačním ždímacím systémem, což spotřebitelé preferují. Ždímání je totiž velmi efektivní a podlahu můžete vytřít rychle a dosucha beze šmouh. Způsob ždímání je však poněkud specifický a vyžaduje určitý cvik. Návlek lze prát v pračce. Slabinou je opět kratší tyč, což potrápí vyšší osoby.

Recenze a zkušenosti s mopem Vileda Ultramat XL Turbo
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s mopem Vileda Ultramat XL Turbo na Mall
Zdroj: Mall.cz

Recenze a zkušenosti s mopem Vileda Ultramat XL Turbo na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Širší záběr
Účinný ždímací mechanismus
Kvalita provedení

Negatíva

Kratší tyč
Ždímání vyžaduje cvik

Tvar mopu: plochý ● Materiál návleku: mikrovlákno ● Kbelík: ano ● Ždímací mechanismus: ano / ždímací koš ● Délka tyče: 120 cm / teleskopická

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)