Vileda Ultramax Microfibre mop – recenze

Plochý mop z mikrovlákna Vileda Ultramax disponuje odnímatelným návlekem, který lze prát v pračce. Teleskopická tyč dosahuje délky 140 cm.

Publikované: 18.01.2022
Aktualizované: 08.09.2023
Obsah článku:

Mop Vileda Ultramax Microfibre

Plochý mop z mikrovlákna, teleskopická tyč o délce max. 140 cm, bez kbelíku.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Tento mop je na trhu již více než desetiletí a za toto období si vysloužil řadu pozitivních referencí. Jedná se o nejjednodušší typ mopu, jaký na trhu můžete koupit. Nejde o žádnou úklidovou sadu, ale klasický plochý mop s návlekem z mikrovláken a abrazivního materiálu. Vytírání podlahy je snadné a absorpce nečistot je vynikající. Mop lze využít při mytí všech druhů podlah.

Vileda Ultramax Microfibre mop recenze

Pratelný návlek

Mop má standardní záběr 36 × 14 cm, což rozhodně potěší, protože mytí je efektivnější a rychlejší. Náhradní návlek můžete zakoupit u více prodejců, například i zde. Návlek lze rovněž vyprat v pračce při teplotě 60 °C. Mop můžete klidně používat i s Vileda Ultramax set boxem, který je vybaven kbelíkem se ždímacím košem.

Zkušenosti s Vileda Ultramax Microfibre mopom

Spotřebitelé jsou rádi především za poctivou kvalitu materiálů. Tyč mopu je teleskopická a zákazníci chválí zejména  štědrou délku tyče (až 140 cm). Dnes se Vileda při výrobě orientuje na tyče o délce 120 až 130 cm. Vileda Ultramax Mop Microfibre je ve své podstatě nejjednodušším modelem výrobce, který je však za nízkou cenu skvělý a spolehlivý. Stěží byste hledali nevýhody tohoto úklidového náčiní.

Recenze a zkušenosti s mopem Vileda Ultramax Microfibre
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s mopem Vileda Ultramax Microfibre na Mall
Zdroj: Mall.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká cena
Kvalitní návleky
Dlouhá tyč a odolné materiály

Negatíva

Žádné

Tvar mopu: plochý ● Materiál návleku: mikrovlákno ● Kbelík: ne ● Ždímací mechanismus: ne ● Délka tyče: 140 cm / teleskopická

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)