Vileda Spin & Clean mop – recenze

Kulatý rotační mop z mikrovlákna Vileda Spin & Clean je dodáván s kbelíkem se ždímacím košem. Mop má sklopné části, díky čemuž s ním dobře vytřete i rohy a schody. Teleskopická tyč je dlouhá 130 cm.

Publikované: 18.01.2022
Aktualizované: 07.06.2022
Obsah článku:

Mop Vileda Spin & Clean

Kulatý mop z mikrovlákna, teleskopická tyč o délce max. 130 cm, kbelík se ždímacím košem.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Rotační mop Spin & Clean je velmi zajímavou volbou. K udržování čistoty v domě či bytě je tento mop ideální, a navíc nezabere moc místa. Mop je dodáván i s kbelíkem, jehož rozměry jsou velmi kompaktní: 34,3 × 17,6 × 33,5 cm. Kbelík sice nezabírá místo, nicméně objem je poměrně malý a vodu budete měnit častěji. Kulatá hlavice má průměr 27 cm. Návlek je z mikrovláken a náhradní můžete dokoupit samostatně. Opět ho lze prát v pračce.

Vileda Spin & Clean mop recenze

Kulatý mop se sklopnými částmi

Mycí hlavice má sice kulatý tvar, ale díky sklopným částem se rázem promění v plochou a perfektně si poradí i v rozích. Sklápění perfektně využijete i na schodech. Tento systém velmi chválíme. Ždímání za pomoci rotačního mechanismu Spin funguje jednoduchým usazením mopu do ždímacího koše na středový „trn“ a jemným mačkáním. Mop se roztočí a odstředivá síla se postará o sušení. Celý mechanismus funguje efektivně a pochvalují si ho i zákazníci.

Zkušenosti s Vileda Spin & Clean mop

Systém rotačního mopu vnímáme velmi kladně. Mop Vileda Spin & Clean je velmi dobrým pomocníkem. Navzdory kulatému tvaru hlavice se díky sklopné části dokáže proměnit v plochý mop. Oceňujeme také samotný ždímací mechanismus, který je na obsluhu maximálně jednoduchý. Kbelík je kompaktní, avšak mnoho vody se do něj nevejde. Návleky lze dokoupit samostatně. Zákazníci chválí také kvalitu materiálů a kovové teleskopické tyče.

Recenze a zkušenosti s mopem Vileda Spin & Clean
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s mopem Vileda Spin & Clean na Mall
Zdroj. Mall.cz

Recenze a zkušenosti s mopem Vileda Spin & Clean na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Perfektně si poradí i v rozích
Design a skladovatelnost
Kvalitní zpracování

Negatíva

Menší kbelík

Tvar mopu: kulatý ● Materiál návleku: mikrovlákno ● Kbelík: ano ● Ždímací mechanismus: ano / ždímací koš ● Délka tyče: 130 cm / teleskopická

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)