Curaprox Hydrosonic Pro sonický zubní kartáček – recenze

Zubní kartáček s hydrodynamickým efektem, který je vhodný i pro děti. Vyznačuje se tichým chodem, jednoduchým ovládáním a vyšší pořizovací cenou. K dispozici je sedm režimů čištění a tři hlavice v balení. Nechybí ani single kartáček, díky kterému se dostanete na hůře dostupná místa. Součástí balení je USB nabíječka a praktické cestovní pouzdro.

Publikované: 15.07.2022
Aktualizované: 04.11.2022
Obsah článku:

Curaprox Hydrosonic Pro

Sedm režimů čištění zubů, 42 000 kmitů/min., 4minutový časovač, hydrodynamický efekt.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výhody produktu

Zubní kartáček Curaprox Hydrosonic Pro využívá takzvaného hydrodynamického efektu, díky čemuž je čištění zubů opravdu důkladné. Čistí se i místa, na která by klasický kartáček nedosáhl. Výhodou kartáčku je extra tichý chod, při mytí zubů nebudete nikoho rušit.

Curaprox Hydrosonic Pro recenze

Za velké plus považujeme povedený design a vhodnost kartáčku i pro děti od 5 let, starší lidi se zhoršenou motorikou či pro fyzicky hendikepované lidi. Ovládání kartáčku je maximálně jednoduché a pohodlné. Oceňujeme, že v balení jsme našli tři hlavice (Sensitive, Power, Single). S jednosvazkovým kartáčkem se dostanete opravdu všude.

Kartáček dokáže na jedno nabití fungovat 60 minut, při běžném používání jsme jej tedy nemuseli nabíjet několik dní. Součástí balení je USB nabíječka a cestovní pouzdro. Snadno si ji tak můžete s sebou brávat i na cesty. Nechybí ani automatický časovač, který po 4 minutách kartáček vypne.

Nevýhody produktu

Kartáček se nám používal velmi dobře. Na žádné výrazné nedostatky jsme během testu nepřišli. Minusem je vyšší pořizovací cena. Někomu může překážet, že kartáček má méně funkcí oproti jiným konkurenčním modelům. Chybí mu například možnost propojení s mobilní aplikací. Tyto výhrady však nemají zásadní vliv na kvalitu vyčištění chrupu.

Elektrický zubní kartáček Curaprox Hydrosonic Pro

Parametry

Typ kartáčkusonický
Režimy čištění7
Počet kmitů42 000 ot./min.
Časovačano
VodotěsnostIPX7
Napájeníakumulátorové
Výdrž baterie60 minut
Cestovní pouzdroano
Bluetoothne

Zkušenosti s Curaprox Hydrosonic Pro

Jak uvedli uživatelé tohoto zubního kartáčku, po umytí mají super čisté zuby. Vyzdvihli možnost vybrat si ze sedmi režimů čištění, tvar hlavičky i jemné štětiny. Plus kartáček dostal za design, jednoduchost ovládání i za to, že součástí balení je single kartáček, který se dokáže dostat na zadní a méně dostupná místa. Na žádné nedostatky, které by zmiňovali spotřebitelé, jsme nenarazili. Jedinou nevýhodou kartáčku je vysoká pořizovací cena.

Recenze a zkušenosti se zubním kartáčkem Curaprox Hydrosonic Pro
Zdroj: Heureka.sk

Alternativy

Zubní kartáček Curaprox Hydrosonic Pro je vhodný pro dospělé, ale i pro děti od 5 let. Pokud hledáte vysloveně dětský kartáček, vhodnou volbou může být Philips Sonicare for Kids HX6322/04. Tomuto kartáčku nechybí zabudovaná Bluetooth technologie a interaktivní aplikace, která učí děti, jak si čistit zuby lépe, déle a častěji. K výhodám kartáčku Curaprox patří tři výměnné hlavice v balení, ale k nevýhodám vysoká pořizovací cena. Levný kartáček se třemi hlavicemi v základním balení je například Niceboy ION Sonic. Oblíbenou volbou spotřebitelů je i sonický kartáček TrueLife SonicBrush UV. Ten má v balení rovněž tři náhradní hlavice, avšak jejím velkým mínusem je doba nabíjení. Trvá až 24 hodin. Na druhé straně, výhodou je 80tisíc stěrů za minutu. Levnou alternativou může být také kartáček Philips Sonicare EasyClean HX6511/50, který vám nabídne všechny základní výhody používání sonického zubního kartáčku.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vhodný pro děti, starší osoby i hendikepované
Tři výměnné hlavice v balení
Single kartáček na hůře dostupná místa
Praktické cestovní pouzdro
Tichý chod a jednoduché ovládání

Negatíva

Vysoká pořizovací cena
Méně funkcí oproti konkurenci

Typ kartáčku: sonický ● Počet čisticích režimů: 7 ● Časovač: ano ● Počet kmitů: 42 000/min. ● Vodotěsnost: IPX7

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)