Elektrické zubní kartáčky

Že i takový rituál, jakým je umývaní zubů může být zábavou, dokazují elektrické zubní kartáčky. Péče o chrup je velmi důležitá, a proto prochází elektrické zubní kartáčky mnohými odbornými a spotřebitelskými testy. Elektrické zubní kartáčky využívají různé technologie. S výběrem vám chceme pomoct, a proto jsme stovky hodin porovnávali nejlepší sonické elektrické zubní kartáčky, oscilační a oscilačně-rotační zubní kartáčky. Detailně jsme studovali technické parametry a recenze, abychom vybrali ty nejlepší.

Sonické zubní kartáčky

Nejlepší sonické zubní kartáčky 2024 + recenze

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean HX6859/29 má skvělé recenze a je velmi šetrný k citlivým zubům. Díky čemu  se ještě stal...
Elektrické zubní kartáčky – otázky a odpovědi

Elektrické zubní kartáčky – otázky a odpovědi

Elektrické zubní kartáčky jsou jedním z nejefektivnějších způsobů, jak dodržet všechny zásady správné péče o dutinu ústní. Chcete vědět proč?
Elektrické vs. klasické zubní kartáčky

Je lepší elektrický, nebo klasický zubní kartáček?

Nedokážete se rozhodnout, zda zůstat u klasiky, nebo přesedlat na „elektriku“? V našem článku se dozvíte o všech rozdílech, výhodách i nevýhodách obou typů zubních kartáčků.
Sonický, nebo rotační zubní kartáček?

Sonický, nebo rotační zubní kartáček – výhody, test

Pohyblivá hlavice, pokrokové technologie a různé doplňkové funkce dokážou čištění zubů posunout na jinou úroveň. Je vhodnější sonický, nebo rotační zubní kartáček?
Náhradní hlavice k elektrickým kartáčkům Philips

Náhradní hlavice k elektrickým kartáčkům Philips Sonicare – C2, C3, G3, Sensitive, Prestige

Přinášíme vám podrobný popis náhradních hlavic k elektrickým zubním kartáčkům Philips Sonicare, na jehož základě budete moci sáhnout po té, která je nejlepší přímo pro vás.
Náhradní hlavice k elektrickým kartáčkům Oral-B

Náhradní hlavice k elektrickým kartáčkům Oral-B – CrossAction, 3D Power White, Stages Kids, iQ

Aby byla účinnost elektrického zubního kartáčku vysoká, je nutné sáhnout po správném typu náhradní hlavice a zároveň nezapomenout na její včasnou výměnu. Jaké máte možnosti?

Testované produkty