Niceboy ION Sonic sonický zubní kartáček – recenze

Levný sonický zubní kartáček se skvělou výdrží baterie na jedno nabití a vším potřebným v balení. Kartáček má čtyři režimy čištění a tři hlavice různých tvrdostí. Výhodou je časovač, který po 30 sekundách upozorní vibracemi na změnu oblouku. Chrup je kompletně vyčištěn za dvě minuty. Potěší velmi dobrá ergonomie, praktická nabíječka se stojanem v jednom, pěkný design i tichý chod.

Publikované: 15.07.2022
Aktualizované: 26.10.2022
Obsah článku:

Niceboy ION Sonic

Čtyři režimy čištění zubů, 43 000 kmitů/min., časovač s dvouminutovým intervalem a 30sekundovým vibračním upozorněním.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výhody produktu

Sonický zubní kartáček Niceboy ION Sonic nás příjemně překvapil nízkou pořizovací cenou. Za tuto cenu jsme obdrželi vše potřebné pro dokonalé vyčištění chrupu. Kartáček využívá 43 tisíc kmitů za minutu a pracovalo se nám s ním velmi dobře díky ergonomickému tvaru rukojeti a materiálům, které jsou příjemné na dotek.

V balení jsme našli tři hlavice různých tvrdostí (soft, medium, hard). Nám nejvíce vyhovovala měkká hlavice, kterou ocení všichni uživatelé s citlivými zuby i dásněmi. Hlavice jsou speciálně tvarované a hezky kopírují tvar zubů i linii dásní. Štětiny vypadají být pevné, kvalitní a jsou nahustě osazeny.

Niceboy ION Sonic recenze

K dispozici jsou čtyři automatické režimy pro efektivnější čištění zubů. Sensitive a Clean se hodí pro každodenní používání, režim White se zaměřuje na odstraňování povrchových nečistot a režim ExtraCare je velmi jemný a slouží k ochraně a masáži dásní.

Vyzdvihujeme inteligentní časovač, díky kterému nám na vyčištění chrupu stačily dvě minuty. Chrup je rozdělen na čtyři části a 30 vteřin je na každý oblouk. Na změnu oblouku nás vždy upozornily vibrace. Čisté jsme měli nejen zuby, ale také dásně a mezizubní prostory. Sonická technologie je šetrná, proto lze tento kartáček bez problémů používat se strojky, můstky nebo implantáty.

Akumulátor s kapacitou 800 mAh se stará o skvělou výdrž na jedno nabití. Kartáček by měl vydržet až 40 dní při každodenním používání. V balení je také indukční nabíjecí stanice a stojan v jednom. Nabíjení je tak maximálně pohodlné. Samotný kartáček, jakož i nabíječka disponují vodotěsností s krytím IPX7. Plusem tohoto kartáčku je také tichý chod.

Nevýhody produktu

Kartáček se nám používal výborně a nenašli jsme žádné zásadní nedostatky, které by nás odradily od nákupu. Někomu, kdo má příliš citlivé zuby, může vadit, že v balení chybí super měkká hlavice, je zde jen běžná měkká. Na druhé straně je čištění se sonickým kartáčkem zcela jiné než s klasikou mechanickým kartáčkem. Možná vám měkká hlavice bude vyhovovat a ještě měkčí by byla pro vás zbytečná. Tento zubní sonický kartáček má vše potřebné pro pohodlné používání.

Elektrický zubní kartáček Niceboy ION Sonic

Parametry

Typ kartáčkusonický
Režimy čištění4
Počet kmitů43 000 ot./min.
Časovačano
VodotěsnostIPX7
Napájeníakumulátorové
Kapacita baterie800 mAh
Výdrž baterie40 dní
Doba nabíjení10 hodin
Bluetoothne

Zkušenosti s Niceboy ION Sonic

Uživatelé hodnotí tento kartáček kladně. Vyzdvihují tři náhradní hlavice v balení, několik režimů čištění i nízkou cenu. Podle mnohých kartáček čistí perfektně a nemají proti němu žádné výhrady. Spotřebitelé ocenili také pěkný design, nízkou hmotnost či ideální tvrdost čistící hlavice. Plus si kartáček vysloužil i za dlouhou výdrž baterie či za automatické sledování času čištění. Avšak chyběl jim nabíjecí adaptér v balení (k dispozici je pouze USB kabel) a cestovní pouzdro.

Recenze a zkušenosti se zubním kartáčkem Niceboy ION Sonic
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti se zubním kartáčkem Niceboy ION Sonic na Mall
Zdroj: Mall.cz

Recenze a zkušenosti se zubním kartáčkem Niceboy ION Sonic na Alze
Zdroj: Alza.cz

Alternativy

Niceboy ION Sonic se pyšní nízkou cenou, tichým chodem a skvělou výdrží baterie. V podobné ceně najdete na trhu i kartáček Philips Sonicare EasyClean HX6511/50, který je sice o něco méně výkonný (31tisíc stěrů za minutu), ale v balení má praktickou cestovní nabíječku a hlavice má unikátní sklon, díky kterému je usnadněn přístup k zadním zubem. Častou volbou uživatelů je kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health HX6859/29, který je však podstatně dražší. K jejím výhodám patří 62tisíc pohybů za minutu, tři režimy čištění či zabudovaný tlakový senzor. K nevýhodám zase vyšší hmotnost a dlouhá doba nabíjení. Pokud máte rádi chytrá řešení, sáhnout můžete po Oclean X Pro Smart Elite. Jedná se o zdařilý kartáček se zabudovaným dotykovým LCD displejem a aplikací, přes který propojíte kartáček se svým mobilem. Bluetooth technologii nabízí také TrueLife SonicBrush UV.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Celkem 43 000 kmitů za minutu
V balení tři hlavice různých tvrdostí
Provoz až 40 dní na jedno nabití
Čtyři režimy čištění zubů
Chytrý časovač pro čištění
Kartáček i nabíjecí stanice se vyznačují vodotěsností IPX7

Negatíva

Žádné zásadní jsme nenašli

Typ kartáčku: sonický ● Počet čisticích režimů: 4 ● Časovač: ano ● Počet kmitů: 43 000/min. ● Vodotěsnost: IPX7

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)