Racceway E-Fichtl elektrický skútr – recenze

Zvažujete koupi skútru, který byste využívali spíše na krátké vzdálenosti? Pokud vám takový typ bude dostačovat, tak vám představujeme cenově výhodný a výkonný model Racceway E-Fichtl. Vzhledem ke svým parametrům je zařazen do kategorie malých mopedů s elektrickým pohonem, a tak jej můžete řídit i bez řidičského průkazu. Motor o výkonu 500 W je elektronický omezen na 250 W. Šetrnost k životnímu prostředí, nulová produkce zplodin a tichý chod jsou samozřejmostí.

Publikované: 28.09.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Racceway E-Fichtl

Výkon 250 W, max. dojezd 40 km, max. rychlost 25 km/h, max. nosnost 120 kg, doba nabíjení 8 hodin.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pohodlí při jízdě

Skútr zvládne na jedno nabití ujet kolem 40 km. Díky pedálům po vybití baterie můžete k dojezdu využít šlapání. Plné nabití akumulátoru pak zabere zhruba 8 hodin, přičemž lze baterii vyjmout a nabíjet nezávisle na elektroskútru. Maximální rychlost tohoto elektrického skútru se vytáhne na 25 km/h. Pohodlí při jízdě mají na starosti tlumiče, ocenitelná je určitě také prostorná konstrukce s úložným systémem pod sedadlem i v přední části. Hydraulické kotoučové brzdy jsou zárukou kvalitní a bezpečné jízdy. 16" kola si poradí is jízdou v terénu či na polních cestách. S nosností do 120 kg je určen spíše pro jednu osobu, krátkodobě však uveze i dvě osoby. Ve výbavě naleznete dálkové ovládání s alarmem a LED osvětlení s denním a nočním režimem.

Racceway E-Fichtl recenze

Zkušenosti s Racceway E-Fichtl

Uvědomujeme si, že tento model má nízký výkon, ale nehodnotíme to jako výraznou nevýhodu. Navíc, za tuto cenu je to pochopitelné. Mnoho uživatelů ocení tak levnější, ale přitom kvalitní přístroj, který mohou využívat pro krátké jízdy do města. V poměru cena/kvalita jej považujeme za šikovného pomocníka na krátké cesty.

Recenze a zkušenosti s elektrickým skútrem Racceway E-Fichtl
Zdroj: Kasa.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká cena
Pohodlné cestování
Výbava

Negatíva

Nižší výkon
Krátký dojezd

Výkon: 250 W ● Kapacita baterie: 12 Ah ● Napětí baterie: 48 V ● Maximální dojezd: 40 km ● Maximální rychlost: 25 km/h ● Hmotnost: 74 kg ● Maximální nosnost: 120 kg ● Počet osob: 1 ● Doba nabíjení: 8 h ● Řidičské oprávnění: není třeba

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(73.6%)

Komentáre
Václav 02.Sep.2023

Koupil jsem si e-fichtla a co jsem viděl je hrůza počítadlo najetých km ukazuje nepřesně o 2,5km méně. Rychloměr ukazuje totální nesmysli když jede 20 - 36km/h podle radaru a na displeji se zobrazuje neustále 25km/h.

Odpovedať