Racceway E-Moped elektrický skútr – recenze

Nenáročné uživatele jistě osloví tento model, který spolehlivě odvede svou práci, a navíc je za přijatelnou cenu. Vyniká svojí šetrností k životnímu prostředí a také tichým chodem. O ten se postará motor s výkonem 500 W. Jeho maximální rychlost může dosahovat 35 km/h. Výkon motoru lze omezit na 250 W, čímž se však sníží i maximální rychlost, a to na 25 km/h. Nižší výkon bude vyžadovat méně energie z baterie, čímž se prodlouží dojezd. Takto vám vydrží až 80 km na jedno nabití.

Publikované: 28.09.2022
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

Racceway E-Moped

Výkon 250 W, max. dojezd 40 km, max. rychlost 25 km/h, max. nosnost 120 kg, doba nabíjení 8 hod.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Zdá se vám náš vítěz testu Racceway Century příliš výkonný a hledáte spíše malý skútr na krátké vzdálenosti? V tom případě vás možná zaujme model Racceway E-Moped. I když svými parametry za vítězem zaostává, mnohým zákazníkům bude stačit. Jde o jednoduchý, ale poctivý skútr, který spolehlivě odvede svou práci.

Skvělá volba pro nenáročné

Pod kapotou se nachází motor s výkonem 500 W, který mu umožňuje dosáhnout rychlosti až 35 km/h. Výkon motoru je však omezen na 250 W, čímž se snížila i maximální rychlost, a to na 25 km/h. Nižší výkon motoru bude vyžadovat méně energie z baterky, díky čemuž se prodlouží dojezd. S tímto skútrem můžete na jedno nabití v ideálních podmínkách ujet až 80 km. Kromě toho vyniká svojí šetrností k životnímu prostředí, nulovou produkcí zplodin a tichým chodem. Je určený pro jednu osobu, na velmi krátkou vzdálenost však může odvézt i dvě osoby. Jejich celková hmotnost nesmí přesáhnout 120 kg.

Racceway E-Moped recenze

Jednoduché používání

Díky 16palcovým kolům s výbornými tlumiči si poradí s nerovnostmi na silnici a v určitých případech i s nezpevněnou vozovkou. Nechybí mu klasické pedály, které slouží k došlapu. Ten však není náročný a zvládne to i netrénovaný „cyklista“. Samozřejmostí je dálkové ovládání s alarmem, který vás upozorní na nechtěnou manipulaci se strojem. Úsporná LED světla se zase postarají o denní a noční osvětlení.

Zkušenosti s Racceway E-Moped

Za nevýhodu tohoto modelu bychom mohli označit nižší výkon. Pokud se na to však podíváme z pohledu nízké ceny, pak byste v této kategorii jen stěží našli něco lepšího a výkonnějšího. Potrpíte-li si na design, pak vaše touhy tento model nenaplní. Skútr působí jednoduchým dojmem, který neurazí, ale ani neuchvátí. Náš finální verdikt zní: Racceray E-Moped je skvělou volbou pro nenáročné uživatele, kteří hledají komfortní a ekologický způsob dopravy. Vzhledem ke svým parametrům je zařazen do kategorie malých mopedů s elektrickým pohonem, a proto ho můžete řídit i bez řidičského průkazu. Nízká cena je taktéž důvod, proč po něm sahá mnoho zákazníků.

Recenze a zkušenosti s elektrickým skútrem Racceway E-Moped
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Možnost ježdění bez řidičského průkazu
Jednoduché používání
Nízká cena

Negatíva

Nižší výkon
Jednoduchý design

Výkon: 250 W ● Kapacita baterie: 12 Ah ● Napětí baterie: 48 V ● Maximální dojezd: 40 km ● Maximální rychlost: 25 km/h ● Hmotnost: 74 kg ● Maximální nosnost: 120 kg ● Počet osob: 1 ● Doba nabíjení: 8 h ● Řidičské oprávnění: není třeba

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)