DeLonghi EcoDecalk DLSC500 odvápňovač kávovaru – recenze

Tekutý odvápňovač kávovaru DeLonghi poskytuje nejlepší péči o váš kávovar. Jeho objem 500 mililitrů postačí na čtyři odvápňovací cykly, přičemž laboratorní testy potvrdily, že je až třikrát účinnější a rychlejší než tradiční odvápňovače. Určen je pro všechny kávovary, přičemž 30 až 50 % jeho složení tvoří kyselina mléčná. Díky obsahu látek rostlinného původu je tak odvápňovač šetrný vůči životnímu prostředí.

Publikované: 29.05.2023
Aktualizované: 23.10.2023
Obsah článku:

DeLonghi EcoDecalk DLSC500

Tekutý odvápňovač kávovaru, objem 500 ml, na 4 cykly odvápňování, univerzální odvápňovač, vhodný pro všechny typy kávovarů DeLonghi.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Tekutý odvápňovač kávovaru DeLonghi poskytuje v oblasti odvápňování tu nejlepší péči pro všechny typy kávovarů DeLonghi. Určen je samozřejmě pro pravidelné vnitřní použití, čímž lze snadno docílit dlouhé životnosti vašeho kávovaru a také zvýšení energetické účinnosti. Vodní kámen totiž zvyšuje spotřebu elektřiny až o 30 %. Tento prostředek pro odvápňování je na základě laboratorních testů až třikrát účinnější a rychlejší v odstraňování nánosů vodního kamene než tradiční odvápňovače.

DeLonghi EcoDecalk DLSC500 recenze

Šetrnost vůči životnímu prostředí na rostlinné bázi

Odvápňovač kávovaru DeLonghi disponuje objemem 500 mililitrů. Ve srovnání s tekutým roztokem stejného objemu Nivona NIRK 703 je množství obsažené v jedné lahvičce odvápňovače kávovaru DeLonghi určeno pouze pro čtyři samostatné odvápňovací cykly. Velkou výhodou tohoto přípravku je jeho složení z biologicky odbouratelných, a tedy vysoce kvalitních materiálů rostlinného původu. Recepturu tvoří z 30 až 50 % kyselina mléčná, která je velmi šetrná vůči životnímu prostředí. Pozor je třeba si dávat na případné vystříknutí kyseliny na citlivé povrchy, jako je mramor, vápenec, smalt, nerezová ocel či stříbro, které se v kuchyni často vyskytují.

Zkušenosti s DeLonghi EcoDecalk DLSC500

Tekutý odvápňovač DeLonghi patří k originálním přípravkům stejnojmenného výrobce, který doslova trvá na používání vlastních čistících prostředků pro zachování efektivity zařízení. Ekologický přípravek je podle pokynů určen na čtyři cykly odvápňování, ale objem lze rozdělit i na pět samostatných odvápňovacích procesů, čímž ušetříte peníze. Kvalita výrobku se odráží na zdokonalení funkčnosti kávovaru po jeho použití, přičemž se dá zužitkovat i na odvápnění rychlovarné konvice. Některým spotřebitelům se může cena zdát vysoká, zatímco jiní ji považují přiměřenou kvalitě a účinnosti přípravku.

Recenze a zkušenosti s odvápňovačem kávovaru DeLonghi EcoDecalk DLSC500
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Ověřený a účinný odvápňovač kávovaru
Velké, praktické balení
Odvápní i rychlovarnou konvici

Negatíva

Není jiná výrobcem schválená alternativa
Nepřehledný návod
Drahý výrobek

Forma provedení: tekutý roztok ● Objem: 500 ml ● Počet cyklů odvápňování: 4 ● Složení: kyselina mléčná ● Kompatibilita s kávovary: pro všechny typy kávovarů DeLonghi ● Univerzálnost: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)