Nivona NIRK 703 odvápňovač kávovaru – recenze

Vodní kámen z vnitřního vedení kávovaru účinně odstraní i tekutý odvápňovač kávovaru Nivona, který je speciálně vyvinut tak, aby nepoškodil v procesu odvápňování přístroj. Jeho výjimečnou silou je úplné eliminování usazenin uhličitanu vápenatého bez zanechávání jakýchkoli zbytků.

Publikované: 29.05.2023
Aktualizované: 23.10.2023
Obsah článku:

Nivona NIRK 703

Tekutý odvápňovač kávovaru, objem 500 ml, na 5 cyklů odvápňování, vhodný pro espresso kávovary Nivona.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Účinné odvápňování díky kyselině chlorovodíkové

Co se týče objemu, jedná se o 500mililitrovou láhev jako v případě odvápňovačů kávovaru DeLonghi EcoDecalk DLSC500Filtr Logic CFL-695 a Xavax 110732, přičemž toto množství postačí k provedení pěti úplných odvápňovacích cyklů. Specifikum tohoto přípravku spočívá v tom, že je určen pro plně automatické espresso kávovary, které většinou potřebu odvápnění hlásí za pomoci automatické signalizace. Složením vyniká mezi produkty z našeho testu, a to pro kyselinu chlorovodíkovou obsaženou v přípravku. Spolu s touto složkou bojuje proti vodnímu kameni také kyselina amidosírová a kyselina fosforečná, které lze nalézt ve složení jiných, v našem testu recenzovaných odvápňovačů kávovaru (např. Xavax 110732).

Nivona NIRK 703 recenze

Zkušenosti s Nivona NIRK 703

V tomto případě se jedná o originální produkt určený pro kávovary Nivona. Není proto překvapením, že tento přípravek doporučuje samotný výrobce. Výhodné větší balení, kvalitní chemie a výborné čistící schopnosti produktu jsou jen zlomkem výhod, kterými odvápňovač kávovaru Nivona oplývá. I přes vyšší cenu pohybující se nad hranicí 300 Kč je tento přípravek hodný zvážení, a to zejména díky jeho schopnosti udržet kávovar v top formě.

Recenze a zkušenosti s odvápňovačem kávovaru Nivona NIRK 703
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitní chemie
Velmi dobrý odvápňovací produkt
Udržuje kávovar v top formě

Negatíva

Vyšší cena

Forma provedení: tekutý roztok ● Objem: 500 ml ● Počet cyklů odvápňování: 5 ● Složení: kyselina amidosírová, kyselina fosforečná, kyselina chlorovodíková ● Kompatibilita s kávovary: pro espresso kávovary Nivona ● Univerzálnost: ne


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)