Filter Logic CFL-695 odvápňovač kávovaru – recenze

Univerzální odvápňovač kávovaru v tekuté formě o objemu 500 mililitrů je vhodný pro všechny typy kávovarů. Účinné odstranění usazenin vodního kamene má na starosti kyselina citrónová, přičemž roztok obsažený v plastové nádobě je dostačující pro čtyři úplné cykly odvápňování. Prostředek je úžasnou alternativou, pokud se vám příčí kupování dražších značkových odvápňovačů kávovaru.

Publikované: 29.05.2023
Aktualizované: 23.10.2023
Obsah článku:

Filter Logic CFL-695

Tekutý odvápňovač kávovaru, objem 500 ml, na 4 cykly odvápňování, univerzální odvápňovač, vhodný pro všechny kávovary DeLonghi, Saeco, Krups, Siemens, Electrolux, Bosch, Nivona.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Univerzální odvápňovač kávovaru Filter Logic v tekuté formě dopřeje všem typům kávovarů bezpečnou a rychlou péči, díky čemuž je udrží v optimálním stavu, a tak prodlouží i jejich životnost. Kompatibilita se všemi typy kávovarů více renomovaných značek činí z tohoto přípravku velmi dobrou alternativu v případě, že se vám původní, resp. originální odvápňovač určený pro tu kterou značku zdá být nadměrně drahý.

Filter Logic CFL-695 recenze

Vynikající alternativa za nízkou cenu

Tekutý odvápňovač kávovaru disponuje objemem 500 mililitrů, což postačí na čtyři odvápňovací cykly. Požadované množství prostředku stačí zředit s čistou vodou na základě předepsaného poměru. Majoritní část složení tvoří, stejně jako v případě odvápňovače Philips CA6700/22, kyselina citrónová, která svojí silou dosahuje vynikajících výsledků. Přípravek na odvápňování od Filter Logic lze alternativně využít v zařízeních DeLonghi, Saeco, Krups, Nivona, Bosch, ale také Electrolux či Siemens. Samozřejmě, jen v případě, že výrobce neurčí jinak.

Zkušenosti s Filter Logic CFL-695

Silný a účinný produkt pro odvápňování kávovarů různých značek je vynikající alternativou v případě, že hledáte levnější přípravek místo originálních odvápňovačů určených pro jednotlivé značkové kávovary. I přes nízkou cenu vykonává svou funkci kvalitně a uspokojivě, díky čemuž rozhodně stojí za zvážení.

Recenze a zkušenosti s odvápňovačem kávovaru Filter Logic CFL-695
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitní a levná alternativa
Účinný produkt
Nižší cena

Negatíva

Žádné

Forma provedení: tekutý roztok ● Objem: 500 ml ● Počet cyklů odvápňování: 4 ● Složení: kyselina citrónová ● Kompatibilita s kávovary: DeLonghi, Saeco, Krups, Siemens, Electrolux, Bosch, Nivona ● Univerzálnost: ano


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.6%)