Krups F0540010 odvápňovač kávovaru – recenze

Odvápňovač kávovaru Krups ve formě prášku zajišťuje čistotu kávovaru bez jakéhokoli nánosu vodního kamene, což také zaručuje vynikající a intenzivnější výsledný požitek z dopití kávy. Přípravek je určen pro všechny kávovary z dílny výrobce Krups, který samozřejmě výrobek doporučuje.

Publikované: 29.05.2023
Aktualizované: 23.10.2023
Obsah článku:

Krups F0540010

Prášek, objem 2 x 40 g, na 2 cykly odvápňování, vhodný pro všechny kávovary Krups.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Je v zájmu samotného spotřebitele, jaký přípravek použije, avšak je důležité poznamenat, že vlivem jiného odvápňovacího prostředku může potenciálně dojít k poškození kávovaru, což by při reklamaci rozhodně končilo zrušenou zárukou.

Krups F0540010 recenze

Test tvrdosti vody ve vysoké ceně produktu

V kompaktním balení odvápňovače Krups naleznete dva sáčky se 40 g přípravku, přičemž jako bonus také dostáváte testovací proužek pro ověření tvrdosti vody. Na základě výsledků testu pak umíte přizpůsobit pravidelnost odvápňování. Z hlediska složení jde o podobnou kombinaci jako v případě práškového odvápňovače kávovaru Sage BES007kyselina citrónová a kyselina amidosírová, ale v přípravku Krups chybí kyselina jablečná obsažená ve druhém jmenovaném produktu.

Zkušenosti s Krups F0540010

V tomto případě jde také o produkt doporučený samotným výrobcem, který nutnost používání originálních odvápňovacích prostředků podmiňuje zárukou. Testovací proužek pro ověření tvrdosti vody v domácnosti, rychlé a účinné odstranění vodního kamene, jehož výsledkem je dlouhodobé udržování funkčnosti a efektivity kávovaru jen mírně převažují nad jednou velkou nevýhodou spočívající v nepřiměřeném poměru množství a pořizovací ceny. Dvě sáčky jsou totiž hodné jednoho 500mililitrového odvápňovače Xavax 110732, nebo dvou lahví odvápňovacího přípravku Filter Logic CFL-695.

Recenze a zkušenosti s odvápňovačem kávovaru Krups F0540010
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Udržuje kávovar dlouhodobě funkční
Jednoduché použití
Pásek pro test tvrdosti vody

Negatíva

Drahých 80 gramů kyseliny citrónové
Pro záruku povinný originální produkt

Forma provedení: prášek ● Objem: 2 x 40 g (2 sáčky přípravku + proužek pro test tvrdosti vody) ● Počet cyklů odvápňování: 2 ● Složení: kyselina citrónová, kyselina amidosírová ● Kompatibilita s kávovary: pro všechny kávovary Krups ● Univerzálnost: ne

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.6%)