Sage BES007 odvápňovač kávovaru – recenze

Práškový odvápňovač kávovaru Sage disponuje dobrou čistící schopností a díky kompaktnímu balení je skladovatelnější než tekuté roztoky pro odvápňování kávovarů. I to je důvod, proč jsou odvápňovací přípravky v podobě prášků o něco populárnější v porovnání s tekutou formou.

Publikované: 29.05.2023
Aktualizované: 23.10.2023
Obsah článku:

Sage BES007

Práškový odvápňovač kávovaru, objem 4 x 25 g, na 4 cykly odvápňování, univerzální odvápňovač, pro automatické a poloautomatické kávovary.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Možná se to na první pohled nezdá, ale odvápňovač má dostatečnou sílu k tomu, aby odvápnil nejen vnitřní rozvody kávovaru, ale i trysku na zpěnění mléka a boční vývod teplé vody. Univerzálnost přípravku se projevuje v možnosti jeho použití k odstranění vodního kamene z kávovarů, ale také z rychlovarných konvic či překapávačů.

Sage BES007 recenze

Spolehlivý práškový odvápňovač za přehnanou cenu

V balení odvápňovače kávovaru Sage naleznete čtyři sáčky přípravku po 25 gramů, což je v porovnání s také práškovým prostředkem Krups F0540010 (2 x 40 gramů) jen o 20 gramů více, avšak cenově se Sage přibližuje k hranici pár stovek korun. Množství odvápňovače obsažené v jedné sáčku postačuje na jeden samostatný cyklus, což znamená, že jedno balení vám dopřeje dostatek prostředku na čtyři odvápňovací cykly. Před použitím nezapomeňte z kávovaru vyjmout filtr, pokud jím ovšem disponuje. Z hlediska složení jde o jediný odvápňovač kávovaru z našeho testu, který obsahuje kyselinu jablečnou. Mezi další složky patří také kyselina citrónová a kyselina amidosírová.

Zkušenosti se Sage BES007

Účinnost, spolehlivost, kvalita a snadná manipulace při dávkování nemění nic na tom, že se jedná o podstatně dražší produkt na odvápňování kávovarů. Sice obsahuje několik složek, ale stále se jedná o přípravek s recepturou na bázi klasické kyseliny citrónové, což by měl být dostatečný důvod pro podstatné snížení ceny. Tento názor má několik spotřebitelů, kteří si daný produkt zakoupili. Pokud si však odmyslíme přehnanou hodnotu tohoto práškového odvápňovače kávovaru, je třeba uznat, že se jedná o opravdu silný přípravek hodný zvážení.

Recenze a zkušenosti s odvápňovačem kávovaru Sage BES007
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dobrá čistící schopnost
Kvalitní přípravek
Spolehlivý a silný pomocník

Negatíva

Přehnaná cena

Forma provedení: práškový odvápňovač kávovaru ● Objem: 4 x 25 g ● Počet cyklů odvápňování: 4 ● Složení: kyselina jablečná, kyselina citrónová, kyselina amidosírová ● Kompatibilita s kávovary: pro automatické a poloautomatické kávovary ● Univerzálnost: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)