Dogtrace d-control 1600 elektrický obojek pro psa – recenze

Pokud hledáte profesionální elektrický obojek, skvělou alternativou může být Dogtrace d-control 1600. Na úvod dáváme do pozornosti neobvyklý dosah, který činí až 1 600 metrů, což překonává i drahý model SportDog SD-1225E.

Publikované: 12.12.2022
Aktualizované: 01.06.2023
Obsah článku:

Dogtrace d-control 1600

Univerzální elektrický obojek se zvukovou a statickou korekcí, dosah 1 600 m, obvod krku 20 až 75 cm, výdrž baterie max. 12 měsíců, voděodolnost

Prohlédnout nejlepší nabídku

Univerzální využití

Tento elektrický obojek je díky velikosti korekčních impulsů vhodný pro všechna plemena psů. Rámeček lze přizpůsobit na obvod krku od 20 do 75 cm, takže využití je opravdu univerzální. Dokonce, najednou můžete trénovat i dva psy. Na vysílači je tlačítko pro přepínání mezi cvičenými psy. Přijímač na obojku je vyroben z odolného PVC a je vodotěsný.

Dog Trace D-control 1600 recenze

Funkce a nastavitelnost

Vysílač disponuje funkcí zvuk a korekční impuls. Stimulační impuls můžete nastavit od 0 do 30. Nastavit lze také trvalý impuls (funkce Booster). Vysílání a vybití baterie jsou zobrazovány na podsvíceném displeji. Přístroj funguje na baterii, jejíž maximální životnost je 12 měsíců.

Zvukový signál, impuls či booster

Zvukový signál vám nahrazuje píšťalku. Díky ní můžete naučit vašeho psa základní povely (ke mně, k noze apod.). Zvukový signál předchází korekčnímu impulsu a je účinný, pokud si pes s ním vytvoří nepříjemné spojení. Funkci impuls doporučujeme volit teprve tehdy, když není účinná funkce zvuku. Pro psa je mnohem nepříjemnější, proto ji volte postupně a opatrně. Dostupnou máte také funkci Booster, která může být řešením v extrémních situacích, kdy pes nereaguje na standardně nastavenou úroveň korekčního impulsu.

Zkušenosti s Dog Trace D-control 1600

Elektrický obojek Dogtrace d-control 1600 zaujal spotřebitele především svými funkcemi a velkým dosahem. Mnoho zákazníků také přiznalo, že na základě tohoto obojku naučili svého psa základní příkazy do pár dní. Cena je sice vyšší, ale odrážela se na nadprůměrných parametrech. Zařízení doporučujeme do rukou zkušeným majitelům a také trenérům, kteří se věnují cvičení psů pravidelně.

Recenze a zkušenosti s elektrickým obojkem Dogtrace d-control 1600
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Dálný dosah
Funkce
Vodotěsnost

Negatíva

Vyšší cena

Typ korekce: zvuková, statická ● Určení: univerzální ● Dosah: 1 600 m ● Voděodolnost: ano ● Materiál: tkaný řemen, PVC ● Obvod krku: od 20 do 75 cm ● Max. výdrž baterie: 12 měsíců

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.4%)