Petrainer 620 elektrický obojek pro psa – recenze

S výcvikem psa vám pomůže také model elektrického obojku Petrainer 620. Tento model funguje na vzdálenost 300 metrů a disponuje třemi funkcemi – elektrostatickým impulsem, vibracemi a zvukem. Jednoduše, když vás pes odmítá poslouchat, nastoupí vámi vybraný stimulační impuls. Vysílač dokáže podporovat dva přijímače, a tak můžete cvičit i dva psy najednou. Obojek je vhodný pro psy všech plemen, řemínek je nastavitelný od 20 do 70 cm.

Publikované: 12.12.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Petrainer 620

Univerzální elektrický obojek se zvukovou, statickou a vibrační korekcí, dosah 300 m, obvod krku 20 až 70 cm, výdrž baterie 336 hodin, voděodolnost

Prohlédnout nejlepší nabídku

Ve střední cenové kategorii se nachází model Petrainer 620. Jedná se o elektrický obojek pro psy různých ras, vhodný pro obvod krku od 20 do 70 cm. Hmotnost psa by měla být minimálně 4 kg a maximálně 30 kg. Obojek je podobný s modelem Petrainer PET998D, nicméně má mnoho vylepšených parametrů. Jedním z nich je kompletní vodotěsnost, která u předchozího modelu chyběla. Díky ní můžete obojek používat i v nepříznivém počasí a ve vodě. Výhodou je podsvícený displej, který oceníte hlavně ve tmě.

Ovládání a výdrž baterie

Dosah dálkového ovládání představuje 300 metrů. Pochlubit se může funkcemi elektrostatický impuls, vibrace a zvuk. Intenzitu elektrického výboje i vibrací umíte nastavit na úroveň 0 až 100. Přijímač má zabudovanou lithiovou baterii o kapacitě 240 mAh a vysílač vestavěný akumulátor o kapacitě 550 mAh. Průměrná výdrž baterie se pohybuje kolem 336 hodin.

Petrainer 620 recenze

Výcvik dvou psů

Vysílač podporuje dva přijímače, což v praxi znamená, že můžete najednou trénovat dva psy. V balení se však nachází jen jeden přijímač, druhý si musíte dokoupit. Jako velké pozitivum vnímáme, že každá funkce má vlastní tlačítko, díky čemuž je ovládání mnohem jednodušší. Zmíníme ještě materiál, obojek je vyroben z odolné tkaniny a voděodolný přijímač z PVC.

Zkušenosti s Petrainer 620

Funkčnost obojku závisí nejen na jeho výkonu a funkcí, ale také na povaze vašeho psa. Spotřebitelé však přiznávají, že jim s výcvikem pomohl. V pozitivních spotřebitelských recenzích se zmiňuje také jednoduché ovládání, voděodolnost a regulace intenzity funkcí. Za výhodu považujeme také cenu, která je v poměru k funkcím a celkovému provedení přiměřená. Výrobek bychom mohli zařadit do zlaté střední třídy. Disponuje i menšími nedostatky, jako například chybějící signalizace stavu baterie či chybějící přezka na uchycení.

Recenze a zkušenosti s elektrickým obojkem Petrainer 620
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Jednoduché ovládání
Funkce a dosah
Kvalitní provedení a voděodolnost

Negatíva

Nezobrazuje stav baterie
Chybí přezka na uchycení

Typ korekce: zvuková, statická, vibrační ● Určení: univerzální ● Dosah: 300 m ● Voděodolnost: ano ● Materiál: tkaný řemen, PVC ● Obvod krku: od 20 do 70 cm ● Max. výdrž baterie: 336 h

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)