ETA Rosalia 0328 kulmofén – recenze

Levný, průměrně výkonný a vcelku kvalitní kulmofén, to je ETA Rosalia 0328. Tento model se slabším příkonem doporučujeme zejména pro osoby s jemnějšími či krátkými vlasy. Díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům je vhodný k použití na cestách či v práci. Balení obsahuje větší a menší vyměnitelný kartáč, teplotu a rychlost proudění vzduchu můžete regulovat ve 2 stupních a nechybí ani tlačítko k jeho rychlému ochlazení. Obsluhu hodnotíme jako velmi praktickou.

Publikované: 04.03.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

ETA Rosalia 0328

Statický kulmofén, příkon 400 W, dvě rychlosti, dvě teploty, studený vzduch.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Hledáte extrémně levný statický kulmofén se základními funkcemi a průměrným, ale dostatečným výkonem? V tom případě nepřehlédněte právě recenzi modelu ETA Rosalia 0328. Jedná se o model, který je vhodný zejména k úpravě jemných nebo krátkých vlasů. Teplotu i intenzitu foukání na něm můžete regulovat a přímo v balení naleznete 2 vyměnitelné nástavce.

Žádný zázrak, ale práci zastane spolehlivě

Kulmofén ETA Rosalia 0328 s příkonem 400 W není tím nejvýkonnějším modelem na trhu. Pro lepší představu: model Sencor SHS 7551 z podobné cenové kategorie má více než dvakrát vyšší příkon. Pokud však hledáte model se základními funkcemi a průměrným výkonem, jde o dobrou volbu. Rychlost proudění vzduchu můžete regulovat ve 2 stupních. Totéž platí i o regulaci teploty. Na kulmofénu naleznete i tlačítko k rychlému ochlazení vzduchu.

ETA Rosalia 0328 recenze

V balení se nacházejí 2 vyměnitelné tvarovací kartáče, jejichž demontáž a montáž někteří pokládají za poněkud komplikovanou. Menší kartáč má průměr 16 mm, ten větší 19 mm. Vzhledem k velmi nízké pořizovací ceně je logické, že ETA Rosalia nedisponuje ionizátorem či duálním napětím ani jinými pokrokovými funkcemi. Dobrou zprávou je, že je vybavený ochranou proti přehřátí.

K plusům patří nízká hmotnost, která se pohybuje kolem 300 g, kompaktní rozměry, rukojeť s ergonomickým tvarováním, otočný přívodní kabel o délce 1,8 m a vcelku nízká hlučnost, která dosahuje hodnoty kolem 77 dB. Tyto parametry přispívají k nenáročné obsluze a jednoduché manipulaci. Při skladování oceníte praktický háček na zavěšení.

Zkušenosti s ETA Rosalia 0328

Při pátrání jsme narazili na velké množství spotřebitelských recenzí kulmofénu ETA Rosalia 0328. Drtivá většina z nich je pozitivní. Nejčastěji spotřebitelé hovoří o nízké pořizovací ceně, jednoduché obsluze a přiměřeném výkonu. V negativních recenzích jsou zmíňovány parametry, jako je slabší výkon, komplikovanější výměna hlavic, menší možnosti regulace či fakt, že studený vzduch není až tak studený.

Recenze a zkušenosti s kulmofénem ETA Rosalia 0328
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s kulmofénem ETA Rosalia 0328 na Mall
Zdroj: Mall.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Velmi dobrý poměr mezi pořizovací cenou a výkonem
Dva vyměnitelné kartáče v balení
Jednoduchá obsluha

Negatíva

Slabší výkon
Méně možností regulace
Komplikovanější výměna hlavic

Příkon = 400 W ● Počet rychlostí = 2 ● Počet teplot = 2 ● Rozměry (Š × V × H) = 38 × 5 × 4,5 cm ● Hmotnost = 300 g

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.4%)