Revlon RVDR5222E kulmofén – recenze

Kulmofén Revlon RVDR5222E je vhodný pro drtivou většinu spotřebitelů. Jeho pořizovací cena je přiměřená kvalitě zpracování, funkcím i výkonu. Jedná se o model, na kterém si můžete nastavit intenzitu proudění i teplotu vzduchu a který disponuje funkcí ionizace. Obsluha a manipulace jsou jednoduché a praktické. K minusům lze zařadit vyšší hmotnost i hlučnost a absenci cestovního pouzdra v balení.

Publikované: 04.03.2022
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

Revlon RVDR5222E

Statický kulmofén, příkon 1 100 W, dvě rychlosti, dvě teploty, studený vzduch, ionizátor.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kulmofén Revlon RVDR5222E nás zaujal poměrem mezi cenou, výkonem, funkcemi a kvalitou zpracování. Je vyroben z kvalitních materiálů, možnosti regulace jsou dobré, nachází se na něm funkce ionizace a díky vysokému příkonu je práce s ním velmi rychlá a efektivní. Negativa souvisí s parametry, jako je hlučnost či hmotnost zařízení.

Rychlý kulmofén pro všechny typy vlasů

Kartáč na kulmofénu Revlon RVDR5222E má oválný tvar, který přispívá k efektivnější úpravě vlasů. Jeho štětiny s oválnými koncovkami, které napomáhají vytvořit velký objem účesu, jsou vyrobeny z přírodních kančích štětin a nylonuPovrch kartáče je keramický, což přispívá k rovnoměrné distribuci tepla. Keramika je navíc bezpečná a šetrná k pokožce vlasů. Na modelu Revlon RVDR5222E se nachází funkce ionizace, která má příznivé účinky na vlasy. Hydratuje je, zanechává hladké, lesklé, předchází jejich poškození vlivem tepla a jiných vnějších faktorů a eliminuje vznik statické elektřiny.

Revlon RVDR5222E recenze

Tento model disponuje regulací výkonu, který je opravdu vysoký, jelikož má příkon 1 100 W. V tomto směru ho dohánějí jen 2 další modely v našem testu, a to Rowenta CF9540F0 Sencor SHS 7551. Na výběr máte 3 teplotní a 2 rychlostní stupně. Na kulmofénu nechybí ani možnost nastavení studeného vzduchu. Kvalitu zpracování hodnotíme jako výbornou. K negativům řadíme trochu vyšší hmotnost a hlučnost. Některým z vás nemusí vyhovovat ani teplota na nejvyšším stupni. Jinak řečeno, kartáč se na něm nahřívá opravdu trochu moc. Negativně hodnotíme také absenci cestovního pouzdra v baleníRukojeť kulmofénu je poněkud širší, což opět nemusí být ideální pro každého, na druhou stranu má příjemné, ergonomické tvarování a do ruky padne jako ulitá. Ke snadné manipulaci přispívá i otočný přívodní kabel.

Zkušenosti s Revlon RVDR5222E

Kulmofén Revlon RVDR5222E je spotřebiteli hodnocen převážně pozitivně, narazili jsme však i na několik negativních recenzí. K pozitivním vlastnostem jsou nejčastěji zařazovány parametry jako rychlé vytvarování účesu, snadná manipulace, pohodlná rukojeť, široké možnosti regulace, kvalita zpracování a přiměřená pořizovací cena. V záporných hodnoceních se nejčastěji zmiňuje větší hlučnost a hmotnost a příliš vysoká teplota na nejsilnějším stupni.

Recenze a zkušenosti s kulmofénem Revlon RVDR5222E
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s kulmofénem Revlon RVDR5222E na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi cenou, výkonem a kvalitou
Široké možnosti regulace a jednoduchá obsluha
Kvalita zpracování a funkce ionizace

Negatíva

Větší hlučnost a hmotnost
Nadměrně vysoká teplota na nejvyšším stupni

Příkon = 1 100 W ● Počet rychlostí = 2 ● Počet teplot = 3 ● Povrch kartáče = keramický ● Materiál štětin = nylon + kančí štětiny

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)