BaByliss PRO 2770 kulmofén – recenze

BaByliss PRO 2770 je rotační kulmofén, který ocení i náročnější spotřebitelé. Má vcelku vysoký příkon, obousměrný chod, teplota je regulovatelná a je vyroben z kvalitních materiálů. Součástí balení jsou 2 hlavice různého průměru, které jsou vhodné spíše k úpravě delších vlasů.

Publikované: 04.03.2022
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

BaByliss PRO 2770

Rotační kulmofén, příkon 800 W, dvě teploty, studený vzduch, ionizátor.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Rotační kulmofén BaByliss PRO 2770 má příkon 800 W, chod hlavice je obousměrný a teplota vzduchu regulovatelná ve 2 stupních. Pořizovací cena je vyšší, ale přiměřená funkcím i kvalitě zpracování, která je na velmi dobré úrovni. Kulmofén od značky BaByliss je dodáván se 2 vyměnitelnými kartáčovými hlavicemi. Menší z nich má průměr 40, větší 50 mm. Upozorňujeme, že obě jsou vhodné spíše k úpravě delších vlasů.

BaByliss PRO 2770 recenze

Keramika s nylonem a štětinami ze divočáka

Hlavice mají keramický povrch, který stojí za rovnoměrnou distribucí tepla a který je šetrný k jemným vlasům a jejich pokožce. Štětiny hlavic jsou vyrobené ze stejných materiálů jako ty na kulmofénu Revlon RVDR5222E. Jedná se o kombinaci odolného nylonu a přírodních kančích štětin. U modelu BaByliss PRO nechybí ani funkce ionizace a režim studeného vzduchu. Obsluhu zařízení pokládáme za jednoduchou. Manipulaci usnadňuje přívodní kabel s otočnou koncovkou, který má až 2,7 m. Při údržbě vás zase potěší snadno čistitelný zadní filtr.

Zkušenosti s BaByliss PRO 2770

Hodnocení těch, kteří se rozhodli si kulmofén BaByliss PRO 2770 pořídit, jsou výhradně kladná. Pozitivně vnímají masivní provedení, rychlou úpravu vlasů, spolehlivý chod a dobrou kvalitu zpracování.

Recenze a zkušenosti s kulmofénem BaByliss PRO 2770
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s kulmofénem BaByliss PRO 2770 na Alze
Zdroj: Alza.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon a rychlá úprava vlasů
Ionizátor a dobrá kvalita zpracování
Jednoduchá obsluha a manipulace

Negatíva

Vyšší pořizovací cena
Vhodný zejména k úpravě delších vlasů

Příkon = 800 W ● Počet teplot = 2 ● Materiál štětin = nylon + kančí štětiny ● Délka přívodního kabelu = 2,7 m

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.6%)