Rowenta CF9540F0 kulmofén – recenze

Rowenta CF9540F0 je sice poněkud dražší obousměrný rotační kulmofén, jeho výkon, kvalita a funkce však stojí za zvážení. Je vybaven dvojitým ionizátorem, teplotu a rychlost proudění vzduchu na něm můžete regulovat ve 2 stupních a jeho kartáče mají kvalitní povrch a přírodní štětiny. V balení naleznete kartáčové nástavce na krátké i dlouhé vlasy spolu s praktickými ochrannými kryty. K nevýhodám patří trochu vyšší hmotnost a robustní provedení.

Publikované: 04.03.2022
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

Rowenta CF9540F0

Rotační kulmofén, příkon 1 000 W, dvě rychlosti, dvě teploty, studený vzduch, ionizátor.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Rowenta CF9540F0 Brush Activ Premium Care je opravdu kvalitní, výkonný a univerzální kulmofén, který je vhodný k úpravě dlouhých i krátkých vlasů. Jedná se o rotační model s nenáročnou obsluhou, přesnou regulací a vysokou kvalitou zpracování, který je dostupný za poněkud vyšší pořizovací cenu.

Výkonný kulmofén se zajímavými funkcemi

Rowenta CF9540F0 má příkon 1 000 W, což znamená, že se jedná o opravdu výkonný model s rychlým nahříváním, se kterým můžete vlasy sušit i tvarovat. Problémem, zvláště pro ty z vás, kteří mají jemnější vlasy, může být až příliš vysoká teplota, které spotřebič dosahuje na nejvyšším stupni. Brush Activ Premium Care proto doporučujeme spíše osobám s hustou a nepoddajnou hřívou. Tento kousek patří k rotačním kulmofénůmPracuje obousměrně, přičemž směr otáčení kartáče přepnete pomocí posuvného tlačítka přímo na rukojeti. Rychlost proudění vzduchu i jeho teplotu můžete regulovat ve 2 stupních. Samozřejmě nechybí ani možnost studeného vzduchu.

Rowenta CF9540F0 recenze

Model Rowenta CF9540F0 je stejně jako kulmofény Revlon RVDR5222E nebo BaByliss PRO 2770 vybaven ionizátorem. V tomto případě jde o tzv. dvojitý ionizátor, který produkuje 40× více záporně nabitých iontů. Úprava vlasů s tímto zařízením je proto velmi šetrná, k čemuž přispívá i speciální keramický povrch kartáčů, který je obohacený o kašmír, keratin a arganový olej, a štětiny vyrobené z přírodních vláken.

Univerzální a nenáročný na obsluhu

V balení naleznete 2 kulaté kartáčové nástavce s různým průměrem. Zatímco 50mm rotační kartáč je ideální k úpravě dlouhých a nepoddajných vlasů, ten o průměru 40 mm zase na středně dlouhé až krátké vlasy. Praktickým doplňkem jsou ochranné kryty na kartáče, které je chrání před poškozením při přenášení či skladování.

K negativním parametrům řadíme vyšší hmotnost a robustní rukojeť, která nemusí vyhovovat každému. Přívodní kabel je otočný a špička kartáčů zůstává chladná v průběhu celého procesu úpravy vlasů. Obsluhu a manipulaci proto hodnotíme jako vcelku příjemné. Při skladování oceníte praktický háček na zavěšení. Pokud však plánujete kulmofén přenášet, musíme vás upozornit, že v balení nenajdete cestovní pouzdro.

Zkušenosti s Rowenta CF9540F0

Rychlé sušení i tvarování vlasů, jednoduché ovládání, kvalitní materiály a univerzální využití. Kladné spotřebitelské recenze kulmofénu Rowenta CF9540F0, které výrazně převažují, lze shrnout asi takto. V negativních hodnoceních uživatelé zmiňují vysokou hmotnost a robustnost kulmofénu, vyšší pořizovací cenu a příliš vysokou teplotu na nejvyšším stupni.

Recenze a zkušenosti s kulmofénem Rowenta CF9540F0
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s kulmofénem Rowenta CF9540F0 na Mall
Zdroj: Mall.cz

Recenze a zkušenosti s kulmofénem Rowenta CF9540F0 na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Univerzální použití a vysoký výkon
Ionizátor a keramický povrch kartáčů obohacený o keratin a arganový olej
Dva kartáče s ochranným krytem v balení

Negatíva

Vyšší pořizovací cena
Vyšší hmotnost a robustní provedení
Příliš vysoká teplota vzduchu na nejvyšším stupni

Příkon = 1 000 W ● Počet rychlostí = 2 ● Počet teplot = 2 ● Povrch kartáče = keramický ● Materiál štětin = přírodní vlákna

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.6%)

Komentáre
Yvona 26.Jan.2024

Jsem velmi zklamána.... Škoda peněz.....:-(

Odpovedať