Rowenta CF9620F0 kulmofén – recenze

Kulmofén Rowenta CF9620F0 se může bez obav zařadit mezi profesionální modely. Má 3stupňovou regulaci a přednastavené automatické režimy, je lehký, tichý, nenáročný na obsluhu, rukojeť je ergonomicky tvarovaná a balení obsahuje až 3 různé kartáčové nástavce. Na kulmofénu nechybí ionizátor a další technologie, které zajišťují šetrnou úpravu všech typů vlasů.

Publikované: 04.03.2022
Aktualizované: 26.05.2022
Obsah článku:

Rowenta CF9620F0

Rotační kulmofén, příkon 630 W, tři rychlosti, tři teploty, studený vzduch, ionizátor.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kulmofén Rowenta CF9620F0 má poměrně nízký příkon, který činí 630 W, což je méně než např. v případě několikanásobně levnějšího modelu Sencor SHS 7551RD. I přesto je jeho výkon vysoký, jelikož max. teplota dosahuje 80 °C, což je dostačující i při úpravě opravdu nepoddajných vlasů. K benefitům patří vysoká kvalita zpracování, nízká hmotnost a velmi příjemné, ergonomické tvarování rukojeti. Obsluhu hodnotíme jako intuitivní a nenáročnou. Zásadnějším negativem je jen vysoká pořizovací cena, která je však přiměřená výkonu, funkcím i kvalitě spotřebiče.

Rowenta CF9620F0 recenze

Široké možnosti regulace

Kulmofén Rowenta CF9620F0 se vyznačuje širokými možnostmi regulace. Nacházejí se na něm přednastavené stylingové programy s automatickou úpravou teploty i rychlosti otáčení. Celkově máte k dispozici 3 rychlostní a 3 teplotní režimy. Štětiny PRO KERATIN jsou citlivé k vlasové pokožce i vlasům, kterým dodávají jemnost a lesk. K faktu, že tento model patří k těm šetrným, přispívá také přítomnost ionizátoru.

Balení obsahuje 3 vyměnitelné kartáče, kulmofén od značky Rowenta je proto vhodný k úpravě všech typů vlasů. První z nástavců využijete u řídkých nebo zplihlých vlasů, druhý v případě těch hustých a nepoddajných a třetí je určený k tvarování ofiny nebo vytvoření hladkého účesu.

Zkušenosti s Rowenta CF9620F0

Hodnocení kulmofénu Rowenta CF9620F0 jsou vysoká. Ti, kteří si ho zakoupili, na něm oceňují jednoduchou obsluhu, anatomický tvar, rychlost úpravy vlasů, univerzálnost a vysokou kvalitu zpracování. Negativní recenze jsme nenašli. Výjimečně se v nich však objeví menší stížnosti, které souvisí s vyšší cenou či absencí vysloveně malého kartáčového nástavce v balení.

Recenze a zkušenosti s kulmofénem Rowenta CF9620F0
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s kulmofénem Rowenta CF9620F0 na Mall
Zdroj: Mall.cz

Recenze a zkušenosti s kulmofénem Rowenta CF9620F0 na Alze
Zdroj: Alza.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký, dobře regulovatelný výkon a vysoká kvalita zpracování
Tři kartáčové nástavce v balení
Ionizátor

Negatíva

Vysoká pořizovací cena

Příkon = 630 W ● Počet rychlostí = 3 ● Počet teplot = 3 ● Délka přívodního kabelu = 2 m

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)