Fiskars Hard Face pánev na lívance – recenze

Rádi si dopřejete sladkou snídani či dezert? Skvělou možností, jak obměnit stále stejnou snídani, je koupě pánve na lívance. Náročným kupujícím se bude jistě líbit model Fiskars Hard Face. Tato dražší pánvička si vás získá hlavně svým designovým provedením. Kuchyňské nádobí značky Fiskars se vyrábí ve Finsku a je navrženo i pro ty nejnáročnější kulinářské výzvy. Pánev využijete nejen na lívance, ale také na palačinky či omelety.

Publikované: 26.06.2023
Aktualizované: 26.10.2023
Obsah článku:

Fiskars Hard Face

Hliníková pánev na lívance o průměru 24 cm, kruhový tvar, 5 kruhových otvorů na lívance.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Designové a kvalitní provedení

Její kvalitou si můžete být jisti. Pánev je vyrobena z odolného hliníku a zvládne časté i náročné používání. Navíc, vysoce odolný povrch Hardtec Superior má zaručeny nepřilnavé vlastnosti. Díky nim se urychlí nejen vaření, ale také čištění. Pánev má hrubé a energeticky úsporné dno, které se dokáže zahřát o 50 % rychleji než jiné pánve. Moderní černý design je doplněn držadlem z bakelitu, které zůstává při vaření chladné, takže je používání bezpečné.

Fiskars Hard Face recenze

Použití a údržba

Pánev, jakož i jiné nádobí společnosti Fiskars, lze používat na všech typech sporáků a jsou vhodné pro mytí v myčce nádobí. Pánev neohřívejte prázdnou, použijte alespoň pár kapek oleje. Po dokončení pečení ji nechte nejprve vychladnout, teprve poté ji očistěte. I tyto řady mohou dopomoci k delší životnosti produktu.

5 kruhových otvorů

Na kvalitu provedení jsme si už posvítily, ale jak je to se spoustou připravovaných porcí? Na pánvi o průměru 24 cm se nachází 5 kruhových otvorů. Jelikož se jedná o menší průměr pánve, počítejte i s menšími lívanci. Nevýhodou může být vyšší hmotnost 1,3 kg, která je vzhledem k malé pánvi opravdu vyšší než je standard. Na druhé straně můžete na hmotnosti vidět zmíněnou kvalitu zpracování pánve. Pokud hledáte kvalitní pánev, která je více cenově dostupná, vhodnou alternativou může být model Lamart LT1131.

Fiskars Hard Face balení

Zkušenosti s Fiskars Hard Face

Pánev Fiskars Hard Face má na první pohled specifické provedení. Nejde o klasickou pánev, ale reprezentuje spíše designový kousek. Odradit vás od ní může ovšem hlavně cena, která je na pánev opravdu vysoká. V moderní kuchyni může působit velmi příjemně. S kvalitou provedení jsme také spokojeni. Pokud patříte k náročným zákazníkům, tuto pánev při průzkumu určitě nevynechejte.

Recenze a zkušenosti s pánví na lívance Fiskars Hard Face
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Designové provedení
Celková kvalita pánve
Rychle-ohřívací dno

Negatíva

Vyšší cena
Vyšší hmotnost

Průměr: 24 cm ● Materiál: hliník ● Počet kusů: 5 ● Tvar: kruh ● Hmotnost: 1,3 kg


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)