Nordic Ware Smajlík pánev na lívance – recenze

Zapomeňte na nudnou snídani. Pánev na lívance Nordic Ware Smajlík vám každý den vykouzlí úsměv na tváři. Bude se líbit zejména dětem, protože místo klasických koleček vytvoří z lívanců milé smajlíky. Můžete se setkat také s motivem broučků. Chutné mini lívance budete mít na stole do 3 minut a s minimálním množstvím tuku.

Publikované: 26.06.2023
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Nordic Ware Smajlík

Hliníková pánev na lívance o průměru 27 cm, kruhový tvar, 7 kruhových otvorů na lívance.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Vysoká kvalita zpracování

Pánev na lívance americké značky Nordic Ware je vyrobena z vysoce kvalitního, masivního litého hliníku. Povrch je ošetřen nepřilnavou vrstvou, která zabraňuje přichytávání jídla. Všechny použité materiály jsou samozřejmě zdravotně nezávadné. O bezpečné používání se postará ergonomická rukojeť z fenolové pryskyřice, která vás nepopálí. V rukojeti nechybí otvor, abyste si pánev mohli jednoduše zavěsit.

Nordic Ware Smajlík recenze

7 lívanců

V pánvi Nordic Ware si připravíte najednou až sedm lívanců. Celkový průměr pánve činí 27 cm. Počítejte s tím, že se jedná o malé lívanečky o průměru 7,5-8 cm. Tento model je vhodný pro všechny tepelné zdroje, kromě indukce. Také mějte na paměti, že pánev musíte mýt jen ručně, protože není vhodná do myčky na nádobí. Díky nepřilnavému povrchu vám to však jistě půjde bez problémů. Abyste nepřilnavý povrch nepoškodili, k čištění používejte teplou vodu, šetrný prostředek a jemnou houbičku. Vyhýbejte se kovovým náčiním, drátěnkám či abrazivním houbičkám.

Zkušenosti s Nordic Ware Smajlík

Tuto pánev hodnotíme velmi pozitivně. Její kvalita zpracování je opravdu vysoká. Obzvlášť milým detailem je potisk smajlíků, který se bude určitě líbit všem dětem. Ovšem cena této pánve vás příliš nepotěší. Za nevýhodu považujeme i nemožnost mytí v myčce na nádobí a používání na indukci. Pokud patříte k náročným zákazníkům, kteří si potrpí na kvalitu a vzhled jídla, pak je tato pánev skvělou volbou.

Panvica na lievance Nordic Ware Smajlík recenzia

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Lívance ve tvaru smajlíků
7 otvorů
Vysoká kvalita zpracování

Negatíva

Vyšší cena
Není vhodná do myčky nádobí
Nemožnost používat na indukci

Průměr: 27 cm ● Materiál: hliník ● Počet kusů: 7 ● Tvar: kruh

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82%)