Makro pánev na lívance – recenze

Máte-li větší rodinu, oceníte pánev na lívance Makro. Jedná se totiž o specifický model, se kterým si připravíte najednou až 7 kusů lívanců, volských očí nebo bramborových placek. Celkový průměr pánve představuje 30 cm a výška 3,2 cm. Rozměry je pánev stále vhodná pro klasický sporák.

Publikované: 26.06.2023
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Makro pánev na lívance

Pánev na lívance z hliníku / slitiny o průměru 30 cm, kruhový tvar, 7 kruhových otvorů na lívance.

Prohlédnout nejlepší nabídku

7 kruhových otvorů

Otvory na pánvi mají kruhový tvar a jsou bez vzorů. Pokud máte malé děti, určitě je více potěší pánev Smajlík Nordic Ware. Ta kromě toho, že vám také připraví najednou 7 kusů lívanců je navíc ozdobí veselými motivy. Provedení pánve Makro je ovšem dostatečně kvalitní. Je vyrobena z hliníku a doplněna nepřilnavým povrchem. Pánev můžete používat na všech varných deskách. Důležitá je také rukojeť, která nesmí být kovová, aby nevedla teplo. Pánev Makro disponuje plastovou rukojetí, která je navíc odnímatelná, což oceníte například při skladování.

Makro panvica na lievance recenze

Zkušenosti s pánví na lívance Makro

S pánví Makro uděláte radost celé rodině už za pár minut. Chválíme její velikost a možnost přípravy až 7 kusů lívanců najednou. Výhodou této pánve je cenová dostupnost a dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Kvalitu zpracování hodnotíme pozitivně.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena/kvalita
7 otvorov
Odnímateľná rukoväť

Negatíva

Žádné jsme nenašli

Průměr: 30 cm ● Materiál: hliník / slitina ● Počet kusů: 7 ● Tvar: kruh


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.4%)