Apetit 19FP184L-B pánev na lívance – recenze

Mezi nejlevnější pánve na lívance patří model Apetit 19FP184L-B. Pro občasné používání může být dobrou volbou. Pánev je vyrobena z uhlíkové oceli o tloušťce 0,7 mm a pokryta nepřilnavým povrchem. Na průměru 24 cm si připravíte současně čtyři lívance. Disponuje plastovou rukojetí a bez problémů ji můžete používat na elektrické, plynové i sklokeramické varné desce.

Publikované: 26.06.2023
Aktualizované: 26.10.2023
Obsah článku:

Apetit 19FP184L-B

Pánev na lívance z uhlíkové oceli o průměru 24 cm, kruhový tvar, 4 kruhové otvory na lívance.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Hledáte pánev na lívance za málo peněz? Představujeme vám model Apetit 19FP184L-B, který je nejen cenově dostupný, ale také docela kvalitní. Pomůže vám udělat radost celé rodině v podobě čerstvých lívanců či vajíček.

Velikost pánve

Pánev má celkový průměr 24 cm, což je přiměřená velikost. Pokud byste chtěli o něco větší, vítězná pánev Banquet Alivia vám nabízí průměr 26 cm. Množství připravovaných porcí zůstává u obou pánví stejný. Najednou dokážete upéct 4 kusy kulatých lívanců. Pánev můžete používat na elektrické, plynové nebo sklokeramické varné desce.

Apetit 19FP184L-B recenze

Nízká hmotnost

Co se týče materiálu provedení, musíme uznat, že model Banquet Alivia je zpracován kvalitněji. Pánev Apetit je vyrobena z uhlíkové oceli o tloušťce 0,7 mm. Už na první pohled působí méně robustně a svědčí o tom i její nízká hmotnost. Na druhé straně je ocelový materiál pokryt nepřilnavým povrchem, který zabraňuje připálení a přispívá ke snadnému čištění. Samozřejmostí je plastová rukojeť s očkem na zavěšení.

Zkušenosti s Apetit 19FP184L-B

Přestože se nejedná o nejkvalitnější pánev, v poměru cena/kvalita si vede velmi dobře. Doporučujeme ji všem nenáročným uživatelům, kteří pánev nebudou používat příliš často. Kvalitu jejího zpracování tedy nehodnotíme příliš kladně, ale vzhledem k její nízké ceně je to pochopitelné. Plusem je jednoduchý design, plastová rukojeť i nepřilnavý povrch.

Recenze a zkušenosti s pánví na lívance Apetit 19FP184L-B
Zdroj: Hej.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena
Nepřilnavý povrch
Design

Negatíva

Horší kvalita zpracování

Priemer: 24 cm ● Materiál: uhlíková oceľ ● Počet kusov: 4 ● Tvar: kruh ● Hmotnosť: 0,4 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)