Lamart LT1131 pánev na lívance – recenze

Skvělou alternativou je pánev na lívance Lamart LT1131. Tato kvalitní hliniková pánev je vybavena antiadhezním povrchem, který je odolný vůči připalování a snadno se čistí. Můžete ji používat na všech typech sporáků. Její celkový průměr představuje 26 cm a výška 3 cm. V pohodlí domova si na ní připravíte najednou 2 páry lívanců.

Publikované: 26.06.2023
Aktualizované: 26.10.2023
Obsah článku:

Lamart LT1131

Hliníková pánev na lívance o průměru 26 cm, kruhový tvar, 4 kruhové otvory na lívance.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pánev na lívance Lamart LT1131 Crepe již na první pohled působí moderně a elegantně. Je srovnatelná s vítězným modelem Banquet Alivia, jelikož obě pánve mají velmi podobné parametry. Pánev značky Lamart zapadne do každé moderní kuchyně a připraví pro celou rodinu lahodné lívance za pár minut.

Hliníkové provedení

Vyzdvihujeme zejména kvalitní hliníkové provedení. Hliník se nezničí tak snadno jako jiné materiály a navíc se rychle zahřívá. Pánev je vyrobena bez použití PFOA, takže se můžete spolehnout, že se při přehřátí nevypařují žádné toxické látky. Kromě materiálu pánve je důležitý také kvalitní povrch. Pánev je vybavena prvotřídním antiadhezním povrchem odolným vůči připalování a indukčním dnem.

Lamart LT1131 recenze

Pohodlné používání

Celkový průměr pánve dosahuje 26 cm a výška 3 cm. Jak bývá standardem, najednou si připravíte 4 kusy lívanců. Díky nepřilnavému materiálu nemusíte používat k přípravě velké množství oleje. Za zmínku stojí také ergonomická změkčená rukojeť. Tento model můžete používat na jakékoli varné desce, tedy na indukci, sklokeramice, elektřině i na plynu.

Zkušenosti s Lamart LT1131

Zákazníci jsou s touto pánví velmi spokojeni. Vyzdvihují zejména kvalitu zpracování s nepřilnavou povrchovou vrstvou a variabilnost použití. My se spokojenými zákazníky můžeme jen souhlasit. Sice cena této pánve není nejnižší, promítá se do celkové kvality výrobku.

Recenze a zkušenosti s pánví na lívance Lamart LT1131
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vhodná pro všechny typy varných desek
Vysoká kvalita zpracování
Nepřilnavý povrch

Negatíva

Vyšší cena

Průměr: 26 cm ● Materiál: hliník ● Počet kusů: 4 ● Tvar: kruh ● Hmotnost: 1 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80%)