Banquet Alivia pánev na lívance – recenze

Kvalitní a cenově dostupná pánev na lívance Banquet vám usnadní přípravu nejen lívanců, ale také bramborových placek či volských očí. Na pánvi o průměru 26 cm se nacházejí 4 kruhové otvory o průměru 10 cm. Výhodou je vnitřní nepřilnavý povrch Whitford Xylan, který zamezuje připalování. Pánev můžete používat na všech typech sporáků včetně indukce. Je vhodná pro mytí v myčce nádobí.

Publikované: 26.06.2023
Aktualizované: 26.10.2023
Obsah článku:

Banquet Alivia

Hliníková pánev na lívance o průměru 26 cm, kruhový tvar, 4 kruhové otvory o průměru 10 cm.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Rádi byste si v pohodlí domova připravili sladké či slané lívance? Na klasické pánvi by vám to šlo poměrně obtížně. Namísto lívanců by vám dříve vznikly rozlité palačinky. Základem je kvalitní pánev na lívance, například také od značky Banquet. Na pánvi o průměru 26 cm si dokážete připravit bramborové placky, volská oka či lívance.

Pánev na 4 lívance

Samotná příprava lívanců je velmi jednoduchá. Stačí si připravit chutné těsto, minimálně vymazat formy a nalít do nich těsto. Na pánvi Banquet Alivio si dokážete připravit 4 porce lívanců o průměru 10 cm. Dno pánve je rovné, bez výčnělků či různých tvarů.

Banquet Alivio recenze

Kvalitní provedení

Výhodou je, že tuto pánev na lívance můžete používat na všech typech sporáků včetně indukce. Je vyrobena z kvalitního hliníku, který poskytuje dobrý poměr ceny a kvality. Hliník se také vyznačuje dlouhou životností. Plastová rukojeť zabrání popálení. Vnitřní povrch pánve je pokryt nepřilnavým povrchem Whitford Xylan. Díky němu se nemusíte bát, že se vám lívance připálí. Také se dá pánev jednoduše vyčistit, dokonce i v myčce na nádobí.

Zkušenosti s Banquet Alivia

Zajímá vás, jaké mají spotřebitelé názory na tuto pánev? Model Banquet Alivio je velmi oblíbený a často pozitivně hodnocený. Společnost Banquet se specializuje na výrobky do kuchyně a jídelny, proto o kvalitu této pánve mít strach nemusíte. Pánev má masivní konstrukci, což se odrazilo i na samotné hmotnosti. Oceňujeme nelepivý povrch, díky kterému je čištění velmi jednoduché. Co se týká minusů, této pánvi nemáme co vytknout.

Recenze a zkušenosti s pánví na lívance Banquet Alivia
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Cena/kvalita
Masivní konstrukce
Nelepivý povrch

Negatíva

Žádné jsme nenašli

Průměr: 26 cm ● Materiál: hliník ● Počet kusů: 4 ● Tvar: kruh ● Hmotnost: 1,1 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)