Husqvarna LC 137i akumulátorová sekačka – recenze

Z nižší cenové kategorie vás může zaujmout právě tato akumulátorová sekačka. Jednoduše se ovládá a ke komfortnímu používání určitě přispěje ergonomická rukojeť. Má nízkou hmotnost – kolem 15 kg, a proto ji ocení i ženy. Je ideální k sečení malých trávníků nebo členitých ploch. Plusem je tichý chod. Šířka záběru dosahuje 37,5 cm a objem sběrného koše 40 litrů. Sekačka je kompatibilní s 36V akumulátorovým systémem Husqvarna. Tento model je však dodáván s akumulátorem i nabíječkou.

Publikované: 31.08.2022
Aktualizované: 27.01.2023
Obsah článku:

Husqvarna LC 137i

Akumulátorová sekačka s výkonem 0,5 kW, šířka záběru 37,5 cm, 40litrový sběrný koš, nastavení výšky sečení.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Sekačky Husqvarna nejsou na trhu nejlevnějším zbožím, ale pokud neplánujete utratit mnoho peněz, může se vám líbit model Husqvarna LC 137i. Tato sekačka je poháněna akumulátorem, který je spolu s nabíječkou součástí balení. Akumulátorová zařízení se dostávají čím dál více do popředí. Jejich výhodou je jednoduchost ovládání a komfortní používání. Sekačka má nízkou hmotnost, která dosahuje 15 kg. Kompaktní skelet z ABS plastu ergonomická rukojeť přispívají k nenáročnému užívání. Lehce sklopná, nastavitelná rukojeť a dvě integrované zvedací rukojeti usnadňují skladování a přepravu sekačky.

Husqvarna LC 137i recenze

Malé, ale šikovné zařízení

Myslíme si, že s touto sekačkou si poradí i ženy. V porovnání s předchozím modelem benzinové sekačky Husqvarna LC 353AWD má tento model nižší výkon. Je ideální k sečení malých trávníků nebo členitých ploch. Sekačku nastartujete jednoduše uvolněním pojistky a stisknutím páky. Čistý výkon v případě přednastavených otáček dosahuje 0,5 kW. Pokud vás zajímá šířka záběru, ta činí 37,5 cm a sběrný koš disponuje kapacitou 40 litrů. Výšku sečení si můžete nastavit ze sedmi poloh, a to od 25 mm do 75 mm.

Zkušenosti s Husqvarna LC 137i

Tato malá a lehká sekačka vám umožní rychle a tiše posekat zahradu na jedno nabití. Nízká hladina hluku zlepšuje pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí. Sekačka je kompatibilní s 36V akumulátorovým systémem Husqvarna. Mile nás překvapilo, že je tento model dodáván s akumulátorem a nabíječkou. Ovládání sekačky je nenáročné, ale pokud by disponovala pojezdem, dosáhla by ještě vyšší úrovně. Na výběr máte tři metody sečení – sběr, mulčování a zadní vyhazování. I přes nižší výkon a slabší parametry si jistě najde své příznivce. Kvalita zpracování i u tohoto modelu opět boduje.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká cena
Akumulátor s nabíječkou jsou součástí balení
Nízká hmotnost

Negatíva

Nižší výkon
Vhodná pro menší zahrady
Bez pohonu

Typ sekačky: akumulátorová ● Výkon: 0,5 kW ● Šířka záběru: 37,5 cm ● Počet výšek sečení: 7 ● Systém pohonu: bez pojezdu ● Objem sběrného koše: 40 l ● Hmotnost: 15 kg ● Hlučnost: 77 dB ● Materiál skeletu: ABS plast

Fotogaléria


Prečítajte si

Hodnocení:
(80.4%)