Intex PureSpa Jet & Bubble Deluxe nafukovací vířivka – recenze

Zaručený relax pro celou rodinu představuje model nafukovací vířivky vybavený kromě tepelného čerpadla také proudovým a vzduchovým čerpadlem. Maximální komfort vám dokážou zaručit hydromasážní a vzduchové trysky. Inovativním prvkem je možnost smart ovládání prostřednictvím mobilní aplikace.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 07.07.2022
Obsah článku:

Intex 28462 PureSpa Jet & Bubble Deluxe

Osmiúhelníková nafukovací vířivka pro 6 osob, 140 vzduchových trysek, vnitřní průměr 168 cm, solinátor, filtrace, ohřev vody do 40 °C.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Komfortní prostor i masážní funkce

Nafukovací vířivka Intex PureSpa patří k nové modelové sérii pro rok 2022. Výrobce si dal záležet i na vylepšení konstrukce, která je odolnější. Vyrobena je z třívrstvého materiálu Super-Tough. Ten disponuje zvýšenou odolností proti UV záření, chemii i slané vodě. Dostatek prostoru vířivka nabídne pro šest lidí, ideálně však pro čtyři dospělé a dvě menší děti. Každopádně prostoru je dost a sezení v horké vodě si lze pohodlně užít. Ohřev má příkon 2 200 W a během hodiny dokáže vodu ohřát o jeden až dva stupně v závislosti na okolní teplotě a teplotě vody. Maximální teplota vody je 40 °C.

Intex 28462 PureSpa Jet & Bubble Deluxe recenze

Vířivka je velmi stabilní. Nejen zásluhou materiálů, ale také díky praktickému tvaru osmiúhelníku. Objem činí až 1 098 litrů a vnitřní průměr je 168 cm. Boční stěny jsou vysoké 71 cm. O maximální komfort se vám postará šest hydromasážních trysek a až 140 vzduchových trysek (Heated Air Bubbles Technology). Díky tomu si užijete příjemnou masáž. Funkci můžete aktivovat přímo na dotykovém ovládacím panelu, který je umístěný externě, tedy mimo vířivku. Zde můžete nastavovat i teplotu nebo čas, kdy se má vířivka zapnout, či aktivovat filtraci.

Pohodlné ovládání přes aplikaci

Dalším inovativním prvkem ovládání je mobilní aplikace, která vám umožňuje ovládat vířivku na dálku díky tomu, že má integrovaný WiFi modul. Kromě toho, že můžete zapínat masážní funkce, můžete také měnit teplotu vody. Stačí si aplikaci stáhnout do telefonu (podporuje iOS i Android) a uvidíte i základní údaje, jako například aktuální teplotu vody. Spustit můžete také proces filtrace nebo zmíněnou relaxační (masážní) koupel. Opomenout nemůžeme ani další technický prvek, který představuje HWT systém. Vířivka Intex je vybavena systémem změkčování vody. Ta je šetrnější k vaší pokožce, ale také k samotnému materiálu.

Pokud si chcete dopřát solnou koupel, žádný problém – a nemusíte používat žádnou chemii, protože vířivka má už v základu zabudovaný solinátor. Jednoduše tak můžete používat nejodovanou sůl. Součástí balení je přenosná taška a termoizolační kryt, kterým můžete vířivku překrývat v době, kdy ji aktivně nevyužíváte. Výrobce chválíme i za termoizolační podložku, kterou je vhodné umístit pod vířivku z hlediska lepší tepelné izolace, ale také za účelem zvýšení mechanické odolnosti.

Zkušenosti s Intex 28462

V našem srovnávacím testu se nachází i z toho důvodu, že ji spotřebitelé hodnotí velmi pozitivně. Důvodem je její prostornost a kvalitní zpracování. Zákazníci velmi vítají masážní funkci a výkon trysek. Mnohé potěší zajímavý inovativní prvek, kterým je ovládání prostřednictvím mobilní aplikace. Vířivka je vybavena WiFi modulem a stačí si stáhnout aplikaci, připojit se a jednoduše ovládat vše potřebné. Neméně praktickým vylepšením je přítomnost solinátoru. Chválíme také fakt, že součástí balení je termoizolační kryt a podložka. Není nutná žádná chemie, stačí nejodovaná sůl.

Recenze a zkušenosti s nafukovací vířivkou Intex 28462 PureSpa Jet & Bubble Deluxe
Zdroj: Heureka.cz

Zákazníci nemají výhradu ani k prostornosti vířivky. Primárně je určena pro šest dospělých lidí, ale v praxi si nejvíce komfortu užijete, budete-li maximálně čtyři, případně dvě děti. Nafukovací vířivka je jinak komfortní a prostorná i pro vyšší osoby. Zákazníci tento model v recenzích ostatním doporučují, což je rovněž pozitivní hodnocení. Někteří zákazníci si stěžují na občasné pomalé reakce ovládacího panelu a na český návod, který není správně přeložený. Při aktivním ohřevu, filtraci a masážní funkci musíte počítat s vyšší spotřebou energie. Celkově je jediným minusem určitě vysoká cena.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Prostorná vířivka
WiFi ovládání aplikací na dálku
Integrovaný solinátor

Negatíva

Vysoká cena

Počet osob: 6 ● Objem: 1 098 l ● Tvar: osmiúhelník ● Vnitřní průměr: 168 cm ● Výška: 71 cm ● Výkon tepelného čerpadla: 2 200 W ● Rozsah ohřevu: 10–40 °C ● Doba ohřevu: 1–2 °C/hod. ● Masážní funkce: ano ● Počet trysek: 6 hydromasážních + 140 vzduchových ● Filtrace: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)