Nani UV/LED lampa na nehty – recenze

Lampa na nehty Nani UV/LED patří k modelům s vysokou kvalitou zpracování. Má vysoký výkon, disponuje šikovnými funkcemi a je vhodná k vytvrzování všech typů gelů a gel laků, se kterými si poradí již za 30 s. Její LED diody mají nadstandardně dlouhou životnost a k plusům řadíme i velmi pěkný design. Jediným minusem je poněkud vyšší, ale přiměřená pořizovací cena.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

Nani UV/LED

UV/LED lampa na nehty, výkon 120 W, síťové napájení, životnost 65 000 hod., displej, časovač, senzor pohybu, funkce Low Heat.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Nani UV/LED nás okouzlila hned v několika oblastech. Těmi hlavními jsou rychlost vytvrzování všech typů gelů a gel laků, kvalita zpracování a šikovné funkce. K negativům řadíme jen poněkud vyšší pořizovací cenu, která je však přiměřená kvalitě i výkonu.

Pohodlné, rychlé a neomezené použití

Nani UV/LED má vyšší max. výkon, který činí 120 WVytvrzování trvá v průměru 30 s. I tato lampa disponuje 36 UV/LED diodami s životností kolem 65 000 hod., proto je vhodná k použití při práci se všemi druhy UV i LED gelů a gel laků.

Nani UV/LED recenze

Na modelu Nani UV/LED najdete časovač, který můžete nastavit na 10, 30, 60 a 120 s. V tomto případě začne lampa pracovat při 30 W a svůj výkon postupně zvýší na 120 W. Jde o tzv. režim Low Heat, který je vhodný pro osoby s citlivými nehty nebo pro úkony, při nichž je zapotřebí delší doba vytvrzování.

Lampa je dále vybavena senzorem pohybu, který ji po vložení prstů pod diody automaticky zapne. Za plus považujeme displej, za nevýhodu již zmiňovanou poněkud vyšší pořizovací cenu. Tento model na druhé straně vyniká vysokou kvalitou zpracování, vyšší cenu proto nepovažujeme za výrazné minus.

Zkušenosti s Nani UV/LED

Ani po delším hledání jsme v případě UV/LED lampy Nani UV/LED nenarazili na žádné negativní recenze. Spotřebitelky si na ní pochvalují vysoký výkon, rychlé vytvrzování všech typů gelů a gel laků, přiměřenou cenu, pěkný design, kompaktní rozměry a vysokou kvalitu zpracování.

Recenze a zkušenosti s UV lampou na nehty Nani UV/LED
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon a šikovné funkce
Vhodná na všechny typy UV a LED gelů
Vysoká kvalita zpracování a dlouhá životnost diod

Negatíva

Poněkud vyšší pořizovací cena
Nenachází se na ní displej

Výkon = 120 W ● Napájení = síťové ● Typ diod = LED ● Počet diod = 36 ● Životnost diod = 65 000 hod. ● Vlnová délka = 365/405 nm


Testované produkty

Hodnocení:
(80.8%)