Klarstein Beefalo s nožičkami litinový hrnec – recenze

Litina je v případě hrnců, pánví a pekáčů jedním z nejoblíbenějších materiálů. Litinové kotlíky Klarstein Beefalo jsou nabízeny ve třech různých objemech, konkrétně 36 nebo 8 l. S nejmenším kotlíkem si vystačíte pro 2–4 osoby, se středním pro 4–6 a s největším pro 6–8 osob.

Publikované: 08.08.2022
Aktualizované: 10.11.2022
Obsah článku:

Klarstein Beefalo s nožičkami

Hrnec na vaření, dušení nebo pečení na otevřeném ohni, objem 3 l, hmotnost 5 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Jednoduchá manipulace

Kotlík s nožičkami bývá nazýván také jako myslivecký kotlík. Výhodou je jednoduchá manipulace. Takovéto litinové hrnce se dávají přímo do ohniště. Model je vhodný k vaření gulášů, různých polévek nebo dušení. Provedení z litiny se postará o rozložení tepla a také o jeho co nejdelší udržení. K dispozici je s poklicí, ale opět bez dalšího příslušenství, jako je například zvedák nebo stojan na poklici. Hrnec disponuje velkým obloukovým držadlem.

Klarstein Beefalo recenze

Zkušenosti s Klarstein Beefalo s nožkami

U klasického modelu Beefalo jsme se setkali s pozitivními recenzemi. Jelikož se jedná o stejný typ, pouze s přidanými nožičkami, recenze jsou velmi podobné. Zákazníci chválí provedení a masivnost kotlíku. Snadné čištění a manipulace jsou rovněž plusem. Menší nevýhodou je vyšší hmotnost, se kterou se však setkáte téměř u každého litinového hrnce. Nám se líbí, že model Beefalo nabízí na výběr verzi s nožičkami i bez nich, zákazník si tak sám může vybrat, co mu víc vyhovuje. Ocenili bychom však další příslušenství.

Recenze a zkušenosti s litinovým hrncem Klarstein Beefalo
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Jednoduchá manipulace
Kvalitní provedení
Model s nožičkami i bez nich

Negatíva

Chybí příslušenství

Kapacita: 3 l ● Hmotnost: 5 kg ● Rozměry (Ø × V): 21 × 25 ● Vnitřní rozměry (Ø × V): 19 × 14,5 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)