Klarstein Hotrod Masterplan litinové hrnce – recenze

V balení naleznete litinový hrnec Hotrod 45 o objemu čtyři litry, menší hrnec s rukojetí, pánev, desku na pečení, stojan na hrnec, zvedák víka a bednu na uskladnění. Sadu nádobí považujeme za výhodnou koupi, navíc za přijatelnou cenu. Robustní, téměř nezničitelné kuchyňské nádobí je celé vyrobené z litiny. Odolný materiál se postará o rozložení tepla i na nepravidelném ohni.

Publikované: 08.08.2022
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Klarstein Hotrod Masterplan

Sedmidílná sada litinových hrnců na pečení, smažení nebo dušení na otevřeném ohni, litinový hrnec, kastrol, pánev, deska na pečení, stojan na hrnec, zvedák víka, přenosná bedna.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Set 7 nádobí

Kastrol s víkem, pánev, litinový hrnec s rukojetí, víko a deska na pečení umožňují připravit celé menu přímo na grilu, v nádobě na oheň nebo u táboráku. O bezpečné postavení na žhavých uhlících se stará stojan na hrnec, zatímco manipulace s horkými částmi je umožněna pomocí zvedáku víka. Jednoduchý transport a uspořádané uskladnění garantuje stabilní bedna z masivu. Tento set nádobí využijete k pražení, pečení nebo vaření.

Klarstein Hotrod Masterplan recenze

Zkušenosti s Klarstein Hotrod Masterplan

Spotřebitelé si tuto sadu pochvalují. Hodnotí velmi kvalitní materiál jednotlivých produktů a jejich dobré využití. Cena za všechny produkty je rovněž přijatelná. Nevýhodou je, že si velikost litinového hrnce nemůžete vybrat sami, k dispozici je jen čtyřlitrový. U nádobí myslete na jeho vyšší hmotnost.

Recenze a zkušenosti s litinovými hrnci Klarstein Hotrod Masterplan
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Výhodná sada
Přijatelná cena
Kvalitní materiál

Negatíva

Nemůžete si vybrat velikost hrnce
Vyšší hmotnost

Obsah balení: litinový hrnec, kastrol, pánev, deska na pečení, stojan na hrnec, zvedák víka, přenosná bedna ● Kapacita litinového hrnce: 4 l ● Hmotnost litinového hrnce: 5,4 kg ● Rozměry (Š × V × H): 29,5 × 27 × 27 cm ● Vnitřní rozměry (Ø × V): 23,5 × 9,5 cm ● Rozměry kastrolu (Š × V × H): 19 × 14 × 30,5 cm ● Vnitřní rozměry kastrolu (Ø × V): 16,5 × 9 cm ● Hmotnost kastrolu: 2,5 kg ● Rozměry pánve (Š × V × H): 31 × 5 × 43,5 cm ● Vnitřní rozměry pánve (Ø × V): 28 × 5 cm ● Hmotnost pánve: 2,8 kg ● Rozměry desky na pečení (Š × V × H): 50 × 1,5 × 23,5 cm ● Hmotnost desky na pečení: 4,1 kg ● Rozměry stojanu na hrnec (Ø × V): 20 × 5 cm ● Hmotnost stojanu na hrnec: 260 g ● Rozměry zvedáku víka (Š × V × H): 10,5 × 4,5 × 42,0 cm ● Hmotnost zvedáku víka: 300 g ● Rozměry bedny (Š × V × H): 55,5 × 24,5 × 34,5 cm ● Hmotnost bedny: 3,8 kg

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.4%)