Klarstein Guernsey litinový hrnec – recenze

Robustní hrnec z litiny Klarstein Guernsey vám umožní vaření, dušení nebo pečení přímo na ohni. Model seženete ve verzi s nožičkami nebo bez nich. Z hlediska kapacity nabízí hrnec Guernsey objem 3,7 litru5,7 litru10 litrů nebo 11,5 litru. Praktická poklice s vysokým okrajem je vhodná na pečení nebo servírování a lze ji jednoduše odložit na dodávaný stojan.

Publikované: 08.08.2022
Aktualizované: 15.07.2024
Obsah článku:

Klarstein Guernsey

Prémiový hrnec na vaření, dušení nebo pečení na otevřeném ohni, objem 5,7 l, hmotnost 4,6 kg.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Klarstein Guernsey je nabízen s kapacitou 5,73,710 a 11,5 litru. Modely se od sebe jinak neliší.

Praktické příslušenství

Prémiový litinový hrnec Guernsey od německého výrobce Klarstein lze použít univerzálně na vaření, dušení, opékání, pečení a smažení. Provedení z litiny se postará o optimální rozložení tepla. Může být rozpálen briketami, žárem táboráku nebo jej můžete umístit na gril. Disponuje dlouhou rukojetí k zavěšení. Tento univerzální hrnec je předem žíhaný a okamžitě připravený na vaření. Praktická poklice má vysoký okraj a je vhodná k pečení nebo servírování. Výhodou tohoto modelu je přidané příslušenství. Poklici můžete zvedat praktickým zvedákem a jednoduše ji odložit na dodávaný stojan.

Klarstein Guernsey recenze

Model s nožičkami

Předešlému modelu Klarstein Beefalo je podobný tím, že i model Guernsey má na výběr hrnec s nožičkami. Přejete-li si hrnec umisťovat přímo na uhlíky, umožní vám to právě tento litinový kotlík. Je nabízen ve stejném provedení jako klasický model bez nožiček. Na výběr máte kapacitu od 3,7 do 11,5 litru. I s tímto provedením obdržíte praktické příslušenství.

Zkušenosti s Klarstein Guernsey

Zákazníky nejvíce těší fakt, že hrnec je z kvalitní a odolné litiny. Nám se líbí, že výrobce nabízí čtyři různé objemy, a dokonce i provedení s nožičkami. Za zmínku stojí praktická poklice, kterou navíc můžete využít na uhlíky, servírování či pečení. Plusem oproti předešlým modelům je dodávané příslušenství. Za nás se tento produkt vyznačuje výborným poměrem ceny a kvality. Jedinou nevýhodu jsme našli v hmotnosti, která je vyšší jak u poklice, tak v případě hrnce.

Recenze a zkušenosti s litinovým hrncem Klarstein Guernsey
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Čtyři různé kapacity
Kvalitní zpracování
Dodávané příslušenství

Negatíva

Vyšší hmotnost

Kapacita: 5,7 l ● Hmotnost: 8,6 kg ● Rozměry (Ø × V): 36 × 16 ● Vnitřní rozměry (Ø × V): 29,5 × 10 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.6%)