Klarstein Infinity Storm stojanový ventilátor – recenze

Moderní stojanový ventilátor z dílny německého výrobce zaujme designem, ale potěší i lepší funkcionalitou. Na samotné konstrukci se nachází přehledný ovládací panel s LED displejem. Mezi funkcemi je například časovač i automatická oscilace.

Publikované: 20.07.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Klarstein Infinity Storm

Stojanový ventilátor, šest rychlostí a tři provozní režimy, hlučnost max. 59 dB, možnost ovládání na dálku, časovač.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Výkonné proudění vzduchu a tichý režim

Infinity Storm dokáže během léta přinést požadované osvěžení. Předpoklady k tomu má díky rozměrům rotoru o průměru vrtule 40 cm a technologii Vario Fresh. V případě maximálního výkonnostního stupně dokáže dosáhnout maximálního objemu průtoku vzduchu 3 600 m3/h, což je srovnatelné i s dražšími modely v daném segmentu. Úroveň hluku je velmi dobrá, což avizují i ​​samotní zákazníci. Na výběr máte ze šesti rychlostí foukání vzduchu a tří režimů – klasický, přírodní a tichý. Lze aktivovat funkci časovače (do 12 hodin). Automatická je i funkce oscilace v 85° úhlu. Aktivovat ji můžete přímo na ovládacím panelu.

Klarstein Infinity Storm recenze

Intuitivní ovládání

Panel je velmi intuitivní a vybavený podsvíceným LED displejem. Podsvícené jsou také ikony aktivních funkcí. Kromě ovládacího panelu můžete využívat dálkový ovladač, který disponuje všemi potřebnými tlačítky. Na dálku můžete aktivovat časovač, spustit oscilaci, vybrat režim nebo zvolit jednu ze šesti rychlostí. Konstrukce je teleskopická, minimální výška je 120 cm a maximální až 140 cm. I v tomto směru si tak můžete ventilátor přizpůsobit dle svých požadavků. Klarstein Infinity Storm umožňuje také sklon hlavy rotoru ve vertikálním směru.

Zkušenosti s Klarstein Infinity Storm

Na základě zkušeností zákazníků lze konstatovat, že stojanový ventilátor Klarstein Infinity Storm je dostatečně výkonný a zároveň stylový, a to především díky ovládacímu panelu s LED displejem, který působí velmi moderně a odlišuje se od standardních ventilátorů. Celkově spotřebitelé pozitivně hodnotí hlučnost zařízení. Můžete aktivovat také režim spánku. Dodáván je s dálkovým ovladačem. Tělo ventilátoru má teleskopický systém a maximální výška činí 140 cm. Důkazem kvalitního zpracování je také podstavec, který je zárukou stability, ačkoli hmotnost je vyšší, kolem 8 kg. Některým se líbí delší přívodní kabel, který má 1,8 metru.

Recenze a zkušenosti se stojanovým ventilátorem Klarstein Infinity Storm
Zdroj: Klarstein.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr ceny a funkcionality
Dálkový ovladač a ovládací LED panel
Design

Negatíva

Bez výhrad

Příkon: 55 W ● Objem průtoku vzduchu: max. 3 600 m3/h ● Úroveň hluku: max. 59 dB ● Průměr rotoru: 16″ (40 cm) ● Počet rychlostí: 6 ● Časovač: ano ● Dálkové ovládání: ano ● Rozměry (V × Š): 140 × 40 cm ● Hmotnost: 8 kg ● Délka přívod. kabelu: 1,8 m

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.8%)