Klarstein Clear Stream stojanový ventilátor – recenze

Stojanový ventilátor s 12 rychlostmi a třemi režimy proudění vzduchu – klasický, přírodní a režim spánku. Maximální objem průtoku vzduchu činí až 3 120 m3/h. Jedná se o energeticky úsporný model s příkonem 28 W. Zařízení je vybaveno také ovládacím panelem s podsvícením, který se nachází na podstavci. K dispozici je i dálkový ovladač. Lze aktivovat automatickou oscilaci, časovač či zvolit požadovanou rychlost. Ovládání je velmi intuitivní. Stojan lze vysunout až do výšky 107 cm.

Publikované: 20.07.2022
Aktualizované: 28.03.2024
Obsah článku:

Klarstein Clear Stream

Stojanový ventilátor, 12 rychlostí a tři ventilační režimy, nastavitelná výška, hlučnost max. 57 dB, možnost ovládání na dálku, časovač.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Horké letní dny můžete „přivítat“ i s ventilátorem Klarstein Clear Stream, který představuje vyšší třídu mezi ventilátory. Pokud však chcete něco víc než klasický ventilátor, ale nechcete to s investicí přehánět, pak je tento model vhodná volba. Jedná se o výkonný ventilátor s 12 rychlostmi, i přesto je maximálně energeticky úsporný.

Tři úrovně větru a 12 rychlostí

S příchodem vyšších teplot se vyplatí mít po ruce šikovného pomocníka, který vás okamžitě zchladí. Stojanový ventilátor Klarstein Clear Stream má objem průtoku vzduchu maximálně 3 120 m3/h a svoji roli zvládne na jedničku. Volit si totiž můžete až mezi 12 rychlostmi. K tomu máte k dispozici i tři různé režimy foukání větru – klasický, přírodní a spánek. V režimu spánku se výkon sníží a vytváří jen efekt jemného vánku, aby jej nebylo vůbec slyšet. Oproti jiným modelům dosahuje energetická spotřeba pouhých 28 W.

Klarstein Clear Stream recenze

Chladný vzduch do prostoru efektivně distribuuje díky rotoru o průměru 41 cm s pěti lopatkami. Jedním tlačítkem můžete zapnout i horizontální oscilaci. Hlavici můžete sklopit i vertikálně. Od klasických, levnějších modelů se liší možností nastavení časovače až na 7,5 hodiny. Automaticky se tak může ventilátor zapínat či vypínat v intervalech, které si zvolíte.

Inovativní podsvícení a ovládání na dálku

Moderní prvky jako časovač však nejsou to jediné. Zajisté oceníte designový ovládací panel na podstavci, který má dokonce i podsvícení. Spotřebitelé si u dražších ventilátorů zvykli, že je mohou ovládat na dálku, a jinak to není ani v tomto případě. Klarstein Clear Stream je dodáván s dálkovým ovladačem (baterie je součástí balení), kterým můžete zvolit režimy, rychlost, aktivovat oscilaci, časovač či zapnout režim mute (ventilátor se ztiší na minimum). Díky teleskopickému systému se z 85cm ventilátoru může stát až 107 cm.

Zkušenosti s Klarstein Clear Stream

Klarstein Clear Stream dokáže být během horkých letních dnů velmi účinným pomocníkem. Výkon mu rozhodně nechybí. Reference zákazníků chválí hlavně intuitivní ovládání a design ventilátoru. K dispozici je podsvícený ovládací panel a stojanový ventilátor je rovněž dodáván s dálkovým ovladačem. Nejde o úplně levný ventilátor, ale funkcionalitou se od standardních modelů dokáže odlišit – k dispozici je dokonce časovač. K dálkovému ovladači jsou dodávány baterie. Pozitivem je také vysoká energetická úspora daného modelu a chválíme možnost volby režimů – klasický, přírodní a režim spánku (tichý). Celkově má investice do tohoto stojanového ventilátoru význam.

Recenze a zkušenosti se stojanovým ventilátorem Klarstein Clear Stream
Zdroj: Klarstein.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Ovládací panel s podsvícením
Režim spánku
Inovativní prvky a moderní design

Negatíva

Bez výhrad

Příkon: 28 W ● Objem průtoku vzduchu: max. 3 120 m3/h ● Hladina hluku: max. 57 dB ● Průměr rotoru: 16″ (41 cm) ● Počet rychlostí: 12 ● Časovač: ano ● Dálkové ovládání: ano ● Rozměry (V × Š): 107 × 41 cm ● Hmotnost: 3,7 kg ● Délka přívod. kabelu: 1,55 m

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)