Motorola VM55 video chůvička – recenze

Potřebujete jít vařit či provádět jakoukoli práci v jiné místnosti? Díky kvalitní videochůvičce Motorola můžete nechat vaše dítě o samotě a přitom jej budete mít perfektně pod drobnohledem ve dne i v noci. Zajistí vám to velká barevná obrazovka o úhlopříčce 12,7 cm. Zařízení se může pochlubit působivým dosahem 300 metrů, funkcí obousměrného hovoru, dálkovým ovládáním otáčení a infračerveným nočním viděním. Oceňujeme také senzor pokojové teploty, díky kterému budete informováni o aktuální teplotě v místnosti.

Publikované: 14.04.2023
Aktualizované: 17.07.2024
Obsah článku:

Motorola VM55

Audio a video chůvička s digitálním přenosem zvuku, obousměrná komunikace, dosah 300 m, úhlopříčka displeje 12,7 cm.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Do kvalitní dětské video chůvičky se vyplatí investovat. Vhodným kandidátem může být model Motorola VM55, který vám spolehlivě pohlídá děti během vaší nepřítomnosti. Prvotní investice se vám tak vrátí v podobě maximální bezpečnosti, kterou zařízení zaručuje. Tato dětská chůvička s kamerou využívá bezdrátovou komunikaci na úrovni 2,4 GHz. Tím, že funguje na vyšší frekvenci, vám zaručuje bezvadný signál i ve městech či v hustě zastavěných oblastech, kde je zvýšeno riziko rušení signálu. Chůvička je charakteristická velkým množstvím kanálů, přesný počet se v popisech neuvádí.

Čistý audiovizuální výstup

Videochůvička Motorola dokáže přenášet nejen zvuk, ale také obraz. Jasný a čistý audio – vizuální výstup se přenáší digitálně až do vzdálenosti 300 metrů. Mezi standardní schopnosti tohoto výrobku patří mimo jiné i bezpečnost šifrování údajů.

Motorola VM55 recenze

Bezdrátové použití

Znáte to, přestože se nechcete od vašeho miminka pohnout ani na krok, ve vedlejším pokoji na vás čeká práce či vaření. V tomto případě je nejlepší možností sáhnout po videochůvičce. Výhodou modelu Motorola VM55 je bateriové napájení, díky kterému můžete sledovat vaše dítě z kteréhokoli pokoje. Kamera je navíc vybavena flexibilním držákem a díky němu ji jednoduše umístíte na ideální místo, abyste co nejlépe na dítě viděli. Možnost bezdrátového používání můžete využít kdekoli. V případě potřeby lze zařízení nabít ve 230V síti.

Bezdrátový LED displej

Právě bezdrátové použití je velkou výhodou. Nejenže je bezdrátová kamera, ale také rodičovská jednotka, tedy LED displej. Obě zařízení jednoduše nabijete v síti a můžete používat. Upozornění na vybitou baterii je praktickou funkcí zvyšující možnost stálé kontroly. Promítaný obraz z kamery se vám zobrazí na barevném displeji s úhlopříčkou 12,7 cm (5"). O dokonalý přehled dění v dětské postýlce se postará otáčecí a naklápěcí kamera, která je navíc vybavena digitálním přiblížením. Nechybí ani infračervené noční vidění. Díky němu uvidíte na dítě i při vypnutém světle.

Motorola VM55 monitor

Kvalitní přenos zvuku

K dispozici máte nejen vizuální výstup, ale také zvukový. LED indikátor úrovně zvuku zaznamená jakýkoli jemný zvuk, a tak budete vždy vědět, co se v prostoru děje. Když zaregistrujete, že se dítě budí a nechce spát, můžete mu přes chůvu prohrát ukolébavku nebo ho uklidnit svým hlasem. Zařízení totiž nechybí ani oboustranný přenos zvuku. O kvalitní spánek vašeho děťátka se postará také funkce monitorování pokojové teploty.

Zkušenosti s Motorola VM55

Video chůvička Motorola VM55 není spotřebiteli hodnocena velmi často, což z našeho pohledu způsobuje zejména vyšší pořizovací cena. Na druhé straně, pokud patříte k náročnějším zákazníkům, koupi nebudete litovat. K benefitům tohoto zařízení řadíme vysokou kvalitu obrazu i zvuku. Kamera je navíc otáčivá a díky držáku lze umístit například i na postýlku. Plusem je také bezdrátové použití, které nebývá u kamer standardem. Vzhledem k tomu, že jde o „dětský“ výrobek, uvítali bychom krásnější design.

Video chůvička Motorola VM55

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalitní audio i video výstup
Bezdrátové použití
Užitečné funkce

Negatíva

Vysoká cena

Typ přenosu: audio a video ● Přenos zvuku: digitální ● Dosah: 300 m ● Napájení: vestavěný akumulátor / přímo ze sítě ● Úhlopříčka displeje: 12,7 cm ● Obousměrná komunikace: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(82.2%)