TrueLife NannyCam H32 video chůvička – recenze

Mezi spotřebiteli je velmi oblíbený model TrueLife NannyCam H32. Svědčí o tom řada pozitivních recenzí. Zařízení se skládá ze dvou částí, z dětské jednotky (kamera) a z rodičovské jednotky (LCD displej). Dětská jednotka vám poskytne čistý obraz i zvuk, ve dne i v noci.

Publikované: 14.04.2023
Aktualizované: 17.07.2024
Obsah článku:

TrueLife NannyCam H32

Audio a video chůvička s digitálním přenosem zvuku, obousměrná komunikace, napájení ze sítě nebo z akumulátoru, dosah 100 / 300 m.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Dosah a napájení

Instalaci zvládne opravdu každý a zabere vám jen pár minut. Dostáváme se k prvnímu minusu, kterým je napájení kamery. Chcete-li na displeji přehrávat živý přenos, musíte mít kameru zapojenou v zásuvce. Síťové napájení samo o sobě nemusí být problémem, ale značně to komplikuje možnost nastavení viditelnosti zařízení. Na druhé straně alespoň LCD displej dokáže fungovat bezdrátově a vy si jej tak můžete přenášet kam chcete. Maximálně však do 300 metrů ve volném prostranství a v bytě do vzdálenosti 100 metrů. Displej můžete používat s baterií, umíte jej zapojit do USB portu či do elektrické sítě.

TrueLife NannyCam H32 recenze

Čistý obraz ve dne i v noci

K promítání obrazu slouží barevný 3,2palcový LCD displej. Jeho úhlopříčka v centimetrech dosahuje hodnoty 8,1 cm. Pokud byste měli zájem o větší displej, skoro 13 cm nabízí model Motorola VM55. Nevýhodou je i to, že kamera se nedá otáčet přes rodičovskou jednotku. Disponuje však nočním viděním, které je realizováno infračerveným zářením.

Oboustranný přenos zvuku

Všimli jste si, že se vaše dítě vzbudilo, neklidně se přehazuje nebo nemůže usnout? Díky oboustrannému přenosu zvuku můžete slyšet jeho pláč, smích i jemný hlásek a dokonce může dítě slyšet vás. Při usínání se mu dokážete ozvat, uklidnit ho nebo mu pustit jednu z 8 uklidňujících melodií. Na LCD displeji máte možnost zvuk zesílit nebo zeslabit.

TrueLife NannyCam H32 monitor

Úsporný režim VOX

Užitečnou funkcí tohoto modelu je režim VOX, kterým šetříte spotřebu baterie. Pokud se režim VOX aktivuje, dojde při živém náhledu po krátké chvíli ticha k vypnutí displeje a k omezení přenosu zvuku za účelem úspory baterie. Kameru i základnu opět aktivuje pláč nebo jakýkoli další zvuk. Vy tak obratem budete vědět o nastalé situaci a ihned uvidíte, co se děje. Toto nastavení je ideální pro noční hlídání dítěte. Můžete si také nastavit různou citlivost režimu, abyste mohli eliminovat aktivaci při úrovni hluku, která je ještě standardní.

Zkušenosti s TrueLife NannyCam H32

Model TrueLife NannyCam H32 je spotřebiteli velmi oblíbený. Za přijatelnou cenu nabízí všechny základní funkce, ale má i své nevýhody. Pokud neočekáváte od zařízení množství funkcí, bude vám tento model dostačující. Mnoho spokojených rodičů se v recenzích vyjádřilo, že tato video chůvička se postará o spolehlivý přenos obrazu i zvuku, jednoduše se ovládá a má dobrý dosah. Užitečné je také noční vidění a funkce šetření. Slabší stránkou je pár nedostatků, jako například malý displej, nemožnost otáčení kamery a nutnost připojení kamery k síti. Ocenili by krásnější dětský design. Za závěr můžeme zhodnotit, že kvalita přístroje odpovídá jeho ceně.

Recenze a zkušenosti s video chůvičkou TrueLife NannyCam H32
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Přijatelná cena
Kvalita obrazu

Negatíva

Malý displej
Nelze ovládat otáčení kamery
Nutnost mít stále kameru zapojenou v síti

Typ přenosu: audio a video ● Přenos zvuku: digitální ● Dosah v interiéru: 100 m ● Dosah v exteriéru: 300 m ● Napájení: vestavěný akumulátor / přímo ze sítě / USB port ● Obousměrná komunikace: ano ● Úhlopříčka displeje: 8,1 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(83.6%)