Philips Avent SCD835 video chůvička – recenze

Ve střední cenové kategorii se nachází dětská chůvička Philips Avent SCD835. Jejím hlavním úkolem je zprostředkovat vám přehled o tom, co vaše dítě aktuálně dělá. Chůvička nabízí dosah 50 metrů uvnitř a 300 metrů venku. Přístroj využívá adaptivní technologii FHSS, která zajišťuje důvěrný a bezpečný systém připojení.

Publikované: 14.04.2023
Aktualizované: 17.07.2024
Obsah článku:

Philips Avent SCD835

Audio a video chůvička s digitálním přenosem zvuku, obousměrná komunikace, napájení ze sítě a z akumulátoru, dosah 50 / 300 m, displej s úhlopříčkou 6,8 cm.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Funkce oboustranného přenosu zvuku

Mezi její hlavní přednosti patří vysoce kvalitní oboustranný přenos zvuku bez přeslechů. S dítětem si můžete kdykoli promluvit a uklidnit ho. Když se vzbudí, dokážete mu z vašeho přijímače pustit jednu z pěti uklidňujících melodií, které mu pomohou lépe usnout. Zařízení přenáší čistý zvuk a umožňuje i nastavení citlivosti mikrofonu.

Philips Avent SCD835 recenze

Barevná obrazovka s vysokým rozlišením

Nasnímaný obraz z kamery je ostrý a barevný. Zobrazuje se na 2,7" displeji s možností přibližování a zvětšování obrazu. LCD displej je z našeho pohledu příliš malý, jeho úhlopříčka dosahuje jen cca 7 cm. Pokud byste chtěli lepší a větší obraz, popřemýšlejte o investování do modelů s úhlopříčkou kolem 13 cm, jako má např. Motorola Pip 1610 Connect nebo Motorola VM 55. Výhodou tohoto modelu je, že při setmění se automaticky aktivuje infračervené noční světlo, abyste dítě mohli zkontrolovat tehdy, když už je tma.

Baterie s výdrží 12 hodin

Kladnou stránkou je, že zařízení můžete používat i bezdrátově. Chůvička má spolehlivou baterii s výdrží 12 hodin. V případě, že jste mimo dosah přístroje nebo dochází baterie, obdržíte upozornění. Chcete-li snížit spotřebu baterie, můžete aktivovat režim ECO, který vypne zvuk i video a aktivuje jej až v případě, že dítě vydá nějaký zvuk.

Philips Avent SCD835 kamera

Zkušenosti s Avent SCD835

Zákazníci v recenzích vyzdvihují kvalitní obraz, intuitivní ovládání a dobrou výdrž baterie. Video chůvička nabízí všechny základní funkce, ale nevyrovná se dražším modelům. Cena se nám vzhledem k funkcím zdá vysoká, lepší parametry dokonce nabízí i levnější model TrueLife NannyCam H32. Největší nevýhodu vidíme v malém displeji. Kamera nabízí celkem kvalitní obraz, ale v kombinaci s malým displejem její potenciál není plně využit. Zákazníci ve svých recenzích považují za nevýhodu malý dosah. Ten však závisí na množství překážek v interiéru.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Kvalita obrazu i zvuku
Noční režim
Jednoduché ovládání

Negatíva

Krátký dosah
Malý displej

Typ přenosu: audio a video ● Přenos zvuku: digitální ● Dosah v interiéru: 50 m ● Dosah v exteriéru: 300 m ● Napájení: vestavěný akumulátor / přímo ze sítě ● Obousměrná komunikace: ano ● Úhlopříčka displeje: 6,8 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)