Tesla Smart Camera 360 video chůvička – recenze

Cenově dostupnější možností může být videokamera od značky Tesla. Její dětský design v podobě zajíčka zapadne do každého dětského pokojíčku, který můžete mít pod kontrolou 24 hodin denně. Obrazový záznam zprostředkuje kamera ve Full HD rozlišení ve dne i v noci. Noční režim s IR prosvícením zajistí kvalitní viditelnost až do vzdálenosti 10 metrů. Videozáznam si můžete prohlížet přes aplikaci ve vašem smartphonu nebo jej můžete nahrát do cloudu či na microSD kartu. Díky mikrofonu a reproduktoru můžete s dítětem komunikovat. Při uspávání vám pomohou nahrané ukolébavky. Tento model je vhodný jak pro miminka, tak pro větší děti.

Publikované: 14.04.2023
Aktualizované: 17.07.2024
Obsah článku:

Tesla Smart Camera 360

Audio a video chůvička se síťovým napájením, obousměrná komunikace, neomezený dosah, promítání obrazu na chytrý telefon.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Hledáte spolehlivou domácí video chůvičku za nižší cenu? Podívejte se na model Tesla Smart Camera 360. I když nejde o klasickou dětskou videochůvičku, tento úkol umí dostatečné splňovat. Navíc, když vaše dítě vyroste, zařízení můžete používat například ke sledování bytu během vaší nepřítomnosti.

360° IP kamera

IP kamera od společnosti Tesla pro vás pořídí kvalitní záběry s maximálním rozlišením 1 920 × 1 080 px. Objektiv dokáže snímat až ve 360° úhlu. Umí se otáčet a pohybovat horizontálně i vertikálně a současně pořídit širokoúhlý záběr. Obraz si můžete prohlédnout odkudkoli, prostřednictvím vašeho chytrého telefonu s operačním systémem Android nebo iOS. Pořízené záběry lze díky micro SD kartě přehrávat zpětně. Stahovat si je můžete také na cloudové úložiště. Tuto funkci oceníte zejména tehdy, když budete na dovolené. Kamera navzdory své nízké ceně nabízí výbornou kvalitu obrazu a to nejen ve dne, ale i v noci. Infračervené světlo s dosahem 10 metrů se postará o ostré noční záběry.

Tesla Smart Camera 360 recenze

Jednoduchá komunikace

Chcete, aby kamera zajišťovala audio přenos? Se zabudovaným mikrofonem, reproduktorem a aplikací bude komunikace na dálku hračka. V případě, že máte ještě miminko, po zapnutí kamery vás dokáže pomocí inteligentní detekce zvuku upozornit na jeho pláč. Kamera navíc sleduje nejen pohyb a zvuk, ale také vzduch v místnosti. Zaznamenává teplotu a vlhkost a poskytuje vám tak všechny důležité informace pro komfort vašeho děťátka. Pokud se dítě vzbudí, zařízení mu dokáže zahrát ukolébavku, případně si s ním můžete povídat díky funkci hovoru.

Zkušenosti s Tesla Smart Camera 360

Hlavní předností elektronické chůvičky Tesla Smart Camera 360 je jednoznačně kamera. Díky 360° otáčivému objektivu vám už nic neunikne. Nasnímaný obraz je navíc v HD kvalitě. Velkou výhodou je i to, že když vám dítě vyroste, můžete kameru využívat ke sledování objektu v době vaší nepřítomnosti. Dětem se jistě zalíbí roztomilý design v růžovém nebo šedém provedení.

Recenze a zkušenosti s video chůvičkou Tesla Smart Camera 360
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Přijatelná cena
360° IP kamera
Ovládání přes smartphone

Negatíva

Méně funkcí

Typ přenosu: audio a video ● Dosah: neomezený ● Napájení: síťové ● Obousměrná komunikace: ano ● Vzdálenost nočního vidění: 10 m ● Promítání obrazu: na chytrý telefon ● Podporované mobilní operační systémy: Android, iOS

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)