Racceway Century elektrický skútr – recenze

Pokud od skútru neočekáváte jen odvoz, ale také stylový vzhled, pak je tento pro vás jako stvořený. Hned na první pohled si každý všimne jeho krásného retro designu. Na výběr máte dokonce více barevných provedení – ve žluté, červené, bílé, černé a stříbrné. Kromě toho, že má pěkný design, je také velmi výkonný. O vysoký výkon a maximální rychlost 45 km/h se stará tichý elektrický motor s příkonem 2 000 W. Jeho nosnost činí 150 kg a najednou přepraví dvě osoby. Minusem je kratší, 50km dojezd, který však můžete zdvojnásobit náhradní baterií.

Publikované: 28.09.2022
Aktualizované: 04.04.2024
Obsah článku:

Racceway Century

Výkon 2000 W, max. dojezd 50 km, max. rychlost 45 km/h, max. nosnost 150 kg, doba nabíjení 6 hod.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Pokud hledáte výjimečný elektrický skútr, pak vás zaujme Racceway Century. Nejenže je výkonný, dokonce vypadá velmi stylově. Hned na první pohled si každý všimne jeho retro designu, který je dostupný ve vícero barevných provedeních. Na výběr jej máte ve žluté, červené, černé, bílé nebo stříbrné barvě. Velice pěkně se na něm vyjímají chromové prvky.

Vysoký výkon

Skútr má výkonu na rozdávání. O vysoký výkon a maximální rychlost 45 km/h se stará tichý elektrický motor s příkonem 2 000 W, který neprodukuje žádné zplodiny. Jízdní vlastnosti jsou rovněž vychytané. Stroj má kyvnou hlavici a výborně odpružená 11palcová kola. Nechybí ani spolehlivé hydraulické kotoučové brzdy. Uživatelé ocení funkci uzamčení řídítek s alarmem na dálkové ovládání a možnost jednoduchého nastartování pomocí klíče.

Racceway Century recenze

Kratší dojezd

Při pohledu na technické parametry vás možná zklamal jeden údaj. Je jím kapacita baterie, a to pouhých 20 Ah, což se podepsalo na kratším dojezdu (50 km). Napájení zajišťuje vyjímatelná lithiová baterie o hmotnosti 7,5 kg, kterou můžete dobíjet doma. Tento elektrický skútr totiž může mít napojenou ještě jednu baterii. To vám ve výsledku zdvojnásobí akční rádius (dojezd až 100 km), což zajisté oceníte. Druhou baterii můžete umístit do prostoru pod sedadlem.

Zkušenosti s Racceway Century

Tento skútr nás velmi zaujal nejen svým vzhledem, ale také technickými parametry a cenou. Jeho koupí se vydáte zlatou střední cestou, kterou vám určitě doporučujeme. I když má jednu větší nevýhodu, z hlediska poměru ceny a kvality si vede výborně. Je lehký, takže se s ním jednoduše manipuluje, a navíc je šetrný k životnímu prostředí. Elektrický skútr Racceway Century spadá do kategorie malých motorek a k jeho řízení je zapotřebí řidičský průkaz AM.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký výkon
Stylový design
Šetrný k životnímu prostředí

Negatíva

Kratší dojezd
Vyšší cena

Výkon: 2 000 W ● Kapacita baterie: 20 Ah ● Napětí baterie: 60 V ● Maximální dojezd: 50 km ● Maximální rychlost: 45 km/h ● Hmotnost: 80 kg ● Maximální nosnost: 150 kg ● Počet osob: 2 ● Doba nabíjení: 6 h ● Řidičské oprávnění: AM

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)