Racceway Kobra elektrický skútr – recenze

Racceway Kobra patří do kategorie „malých mopedů“. Ptáte se, co to znamená? Mnohé výhody, ale také nevýhody. K jeho řízení nepotřebujete registraci ani řidičský průkaz, avšak stroj dosahuje jen nízkého výkonu. Další Racceway model Racceway E-Fichtl má podobný výkon a technické parametry. Racceway Kobra disponuje motorem o výkonu 240 W.

Publikované: 28.09.2022
Aktualizované: 18.07.2024
Obsah článku:

Racceway Kobra

Výkon 240 W, max. dojezd 50 km, max. rychlost 25 km/h, max. nosnost 120 kg, doba nabíjení 4 – 6 hodin.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Jednoduchá obsluha

Tento model zaujme spíše méně náročné uživatele, kteří hledají skútr pro rychlé, bezpečné a pohodlné přesuny do práce či za zábavou. Jeho maximální dojezd je omezen na 50 km. Nabíjení je pak otázkou 4 až 6 hodin, takže přes noc je stroj připraven k další jízdě. Maximální rychlost, kterou můžete jet, je 25 km/h. Svojí nosností do 120 kg je určen pro jednu osobu. Po vzoru automobilů je vybaven dálkovým ovládáním s alarmem a také má denní i noční svícení řešené úspornou, ale přitom výkonnou technologií LED. Větší kola a kvalitní tlumiče se postarají o to, abyste se nemuseli vyhýbat terénu a polním cestám. Má klasické pedály, takže můžete v případě vybití baterie k cíli došlapat, což vzhledem k hmotnosti pouhých 54 kg není problém.

Racceway Kobra recenze

Zkušenosti s Racceway Kobra

Určitě mnozí uznají, že má příliš nízký výkon. Právě ten však může být pro někoho výhodou a důvodem ke koupi. Potěší nízká cena, ale také to, že na jízdu nepotřebujete řidičský průkaz. Naopak, minusem je krátká výdrž baterie, se kterou je třeba u storje s nízkým výkonem počítat.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Nízká cena
Jednoduché používání
Není potřebný řidičský průkaz

Negatíva

Nízký výkon
Krátká výdrž baterie

Výkon: 240 W ● Kapacita baterie: 12 Ah ● Napětí baterie: 48 V ● Maximální dojezd: 50 km ● Maximální rychlost: 25 km/h ● Hmotnost: 54 kg ● Maximální nosnost: 120 kg ● Počet osob: 1 ● Doba nabíjení: 4 – 6 h ● Řidičské oprávnění: není třeba

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)