Philips NPX642 projektor – recenze

Malý, ale chytrý projektor NeoPix Prime od známého výrobce elektroniky Philips vám promítne kvalitní Full HD obraz o velikosti 120" kdekoli budete potřebovat. Můžete jej využít v kanceláři, ve škole, ale i doma na domácí kino. Jelikož je malý, je i snadno přenosný Projekční vzdálenost je 80 až 120 cm, jeho kontrast je dokonce vyšší, než má model AOpen QF12. Nevýhodou je slabší zaostřování obrazu.

Publikované: 04.10.2022
Aktualizované: 05.04.2024
Obsah článku:

Philips NPX642

LCD projektor s rozlišením 1 920 x 1 080 px a poměrem stran 16 : 9, svítivost 100 ANSI lm, životnost lampy 3 000 h, projekční vzdálenost 0,8 – 2 m

Prohlédnout nejlepší nabídku

Kvalitní obraz z každého místa

Umístit jej můžete kam jen chcete. Korekce lichoběžníkového zkreslení, korekce 4 rohů a digitální zoom eliminují deformovaný nebo jinak zkreslený obraz. Úsporu energie i dlouhou životnost zaručuje technologie LED, se kterou žárovka vydrží až 30 000 hodin. Z toho vyplývá, že pokud byste produkt používali 4 hodiny denně, tak jeho živnost je 20 let. Kromě obrazu s rozlišením Full HD můžete využít i vestavěné stereofonní reproduktory, takže pro sledování filmů nepotřebujete žádný další zvukový systém.

Philips NPX642 recenze

Konektivita

Produkt je kompatibilní s IOS, Android, Mac a PC. To znamená, že si můžete připojit PC, Mac i herní konzoli pomocí portů USB, HDMI nebo MicroSD. Prostřednictvím bluetooth si můžete připojit externí reproduktor a dosáhnete tak atmosféry jako v kině. Pro bezdrátové připojení jednoduše použijte WiFi a zrcadlíte tak plochu svého mobilního telefonu, tabletu nebo počítače.

Zkušenosti s Philips NPX642

Z našeho srovnávacího testu vyplývá, že se jedná o projektor spíše pro méně náročné uživatele. Za přijatelnou cenu můžete mít praktického pomocníka. Určitě jej však nedoporučujeme pro důležité prezentace ve velkých místnostech. Podle spotřebitelských recenzí víme, že obraz se může zasekávat a rozmazávat. Problém může nastat s přibaleným ovladačem. Do menších tříd nebo do domácností bude dostačující. Nejlepší promítání obrazu dostanete, pokud připojíte počítač a budete promítat z něj.

Recenze a zkušenosti s projektorem Philips NPX642
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Vysoký kontrast
Přijatelná cena
Kvalita zvuku

Negatíva

Zasekávání obrazu

Rozlišení: 1 920 x 1 080 px ● Poměr stran: 16 : 9 ● Kontrast: 3 000:1 ● Projekční vzdálenost: 0,8 – 2 m ● Technologie: LCD ● Svítivost: 100 ANSI lm ● Zdroj světla: LED ● Životnost lampy : 30 000 h ● Konektivita: HDMI, VGA, USB, Audio jack výstup, Audio jack vstup, WiFi ● Funkce: reproduktory, dálkové ovládání ● Umístění: na stůl, na zem ● Hmotnost: 2,4 kg ● Rozměry (š x v x h): 31,5 x 12 x 23,5 cm

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81%)