Aflamo Pride S165 elektrický krb – recenze

Pro náročné uživatele je určen elektrický krb Aflamo Pride S165 s moderní, energeticky úspornou LED technologií. Podobně jako Klarstein Lausanne patří k nástěnným krbům, ale má ostřejší plamen a větší variabilitu barev. Dodává se s drceným sklem, polínky a kamínky, které lze střídat.

Publikované: 15.07.2022
Aktualizované: 08.09.2023
Obsah článku:

Aflamo Pride S165

Dálkové ovládání, podsvícení (10 různých barev), dekorativní kameny/polínka/sklo, bez ohřevu.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Efektní, ale bez ohřevu

Elektrický krb Aflamo Pride S165 nenabízí možnost ohřevu, což se nám v dané cenové kategorii zdá jako výrazný nedostatek. Krb je pěkným designovým doplňkem, ovšem k doplňkovému vytápění neposlouží.

Aflamo Pride S165 recenzia

Nabízí tři barvy plamene (modrý, oranžový, oranžovo-modrý), pět stupňů intenzity světla a čtyři rychlosti plamene, což umožňuje širokou škálu nastavení. Různou kombinaci efektů jednoduše nastavíte pomocí dálkového ovladače. Jelikož se jedná o nástěnný model, není překvapením, že chybí manuální ovládání. Krb lze namontovat/zavěsit na zeď, ale i zabudovat.

Velký a výrazný

Aby krb pěkně vynikl, potřebuje se svými rozměry (420 x 1 650 x 128 mm) spoustu místa. Vhodnou volbou je spíše do větších místností, v těch menších může působit moc okatě a přitahovat příliš pozornosti. Výrazným doplňkem jsou dekorativní kamínky, polínka a drcené sklo/krystaly, jejichž podsvícení lze měnit. V případě drceného skla lze vybírat z 10 barev.

Zkušenosti s Aflamo Pride S165

O zkušenosti s modelem Aflamo Pride S165 se spotřebitelé zatím nepodělili. Nás upoutalo jeho moderní propracování, nízká spotřeba (12 W) a variabilita barev. Zklamala především absence ohřevu a jeho vysoká cena. Variabilita efektů je pozoruhodná, stejně jako možnost výběru z polen, kamínků a krystalů.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Ostrý plamen
Nízká spotřeba
Variabilita barev

Negatíva

Bez funkce ohřevu
Vysoká cena

Rozměry: 420 × 1 650 × 128 mm ● Dálkové ovládání: ano ● Vytápění: ne

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)