Klarstein Meran elektrický krb – recenze

Elektrický krb Meran od společnosti Klarstein s masivní konstrukcí a velkým okénkem přináší realistickou iluzi plamene a doutnajících polen, které fungují i ​​nezávisle na funkci vytápění. Jedinečný design krbu Klarstein Meran působí elegantněji než krb Bewello BW2020 a výhodou je také výběr černého a bílého provedení.

Publikované: 15.07.2022
Aktualizované: 27.03.2024
Obsah článku:

Klarstein Meran

Topný výkon 950 nebo 1 850 W, manuální ovládání, bez podsvícení, dekorativní polínka.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Mechanické ovládání

Vytápění o výkonu 950 nebo 1 850 W je srovnatelné s krbem Klarstein Kaprun. Termostat na požadovanou teplotu jednoduše nastavíte otočným regulátorem. Ovládání je přímo na zařízení, skryté za dvířkami krbu. Dálkové ovládání chybí, což u tohoto typu krbu nepovažujeme za velké minus.

Klarstein Meran recenze

Funkce InstaFire

O bezpečnost se stará ochrana proti přehřátí, která by měla být běžnou součástí každého takového zařízení. Nastavení jasu a osvětlení krb nenabízí, ale jejich nepřítomnost bez problémů nahradí funkce InstaFire, která okamžitě vytváří dojem praskajícího ohně. Díky přijatelným rozměrům (39 × 55 × 26 cm) a nízké hmotnosti (6,5 kg) lze krb snadno a rychle přemisťovat.

Zkušenosti s Klarstein Meran

Výrobek spotřebitelé oceňují zejména díky jeho přirozenému vzhledu a nízké hmotnosti, která usnadňuje manipulaci. Jsou spokojení s kvalitou zpracování, efektem a funkčností celého krbu. Velkým pozitivem je jednoduché ovládání, i když jen na zařízení. Negativní recenze souvisí jen s mírným hučením ventilátoru při ohřevu, ale to lze za danou cenu přehlédnout.

Recenze a zkušenosti s elektrickým krbem Klarstein Meran
Zdroj: Heureka.sk

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Přirozený vzhled
Snadná manipulace
Poměr ceny a kvality

Negatíva

Bez dálkového ovládání
Při funkci ohřevu hučí

Napájení: 220–240 V / 50 Hz ● Rozměry: přibližně 39 × 55 × 26 cm (Š × V × H) ● Hmotnost: přibližně 6,5 kg ● Dálkové ovládání: ne ● Ohřev: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)