Klarstein Lausanne elektrický krb – recenze

Elektrický krb Lausanne německé značky Klarstein spojuje moderní vzhled s nejmodernějšími technologiemi. Kromě realisticky vypadajícího ohně nabízí LED podsvícení v 7 různých barvách, režim stmívání a dva stupně teplotního nastavení (1 000 W a 2 000 W). Nevýhodou je vyšší hmotnost krbu, který je potřeba namontovat na zeď.

Publikované: 15.07.2022
Aktualizované: 21.10.2022
Obsah článku:

Klarstein Lausanne

Topný výkon 1 000 nebo 2 000 W, manuální i dálkové ovládání, podsvícení (7 různých barev), dekorativní kameny.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Elektrický krb Klarstein Lausanne charakterizuje elegantní design a použití těch nejmodernějších technologií. Je vyroben z vysoce kvalitního skla s lesklou povrchovou úpravou, které je orámováno lesklými plasty v černé nebo bílé barvě.

Moderní elektrický krb s dobrou výhřevností

Model Klarstein Lausanne je určený na zeď, proto je důležité si rozmyslet, kam jej umístíte. Jeho instalace je ovšem nenáročná a montážní sada se nachází přímo v balení, což považujeme za plus.

Klarstein Lausanne recenze

Krbu nechybí funkce vyhřívání, úroveň výkonu vyhřívání je volitelná. Vybrat lze ze dvou možností – 1 000 nebo 2 000 W. Je třeba počítat s tím, že nejde o plnohodnotné topení, krb je vhodný pouze jako doplňkové vytápění.

Pohodlné ovládání

V balení se nachází dálkové ovládání, díky kterému je ovládání komfortní, nechybí však ani možnost ovládání pomocí spínače na krbu. Chválíme uvěřitelnou iluzi plamene, ale také možnost změny osvětlení pozadí. Na výběr je sedm různých barev.

Nástěnný elektrický krb Klarstein Lausanne recenze

Líbí se nám časovač, který umožňuje nastavit krb na týden dopředu. Bezpečnost zajišťuje integrovaná ochrana proti přehřátí. Krb se v případě potřeby sám vypne.

Rozměry jsou kompaktní, krb má 88 × 57 × 14 cm a jeho hmotnost dosahuje 16 kg. Přívodní kabel měří 160 cm, což v případě nástěnného krbu není příliš mnoho, proto je nutné při instalaci zvažovat napájení.

Lausanne Luxe z broušené nerezavějící oceli

Pokud vás krb Klarstein Lausanne zaujal, avšak hledáte něco luxusnějšího, může vás oslovit elektrický krb Lausanne Luxe od stejného výrobce. Díky přední straně z broušené nerezové oceli vypadá mimořádně elegantně i ve vypnutém stavu. Zatímco Lausanne ukrývá v útrobách dekorativní kameny, ze kterých vycházejí plameny, Lausanne Lux nabízí iluzi hoření polínek.

Zkušenosti s Klarstein Lausanne

Spotřebitelé oceňují zejména kvalitní zpracování, design a funkčnost celého krbu za přijatelnou cenu. Za nedostatek považují slabší záři plamene a váhu krbu, která dá při montování na zeď pořádně zabrat. Najdou se i spotřebitelé, kterým vadí umístění kabelu.

Recenze a zkušenosti s elektrickým krbem Klarstein Lausanne
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Snadná montáž
Kvalitní zpracování
Dobrá výhřevnost

Negatíva

Vyšší hmotnost – 16 kg
Lesklé plasty se nemusí líbit každému
Slabší záře plamene

Napájení: 220–240 V / 50 Hz ● Rozměry: 88 × 57 × 14 cm (Š × V × H) ● Délka síťového kabelu: cca 160 cm ● Dálkové ovládání: ano ● Ohřev: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.4%)