G21 Fire Lofty elektrický krb – recenze

Do kategorie nástěnných elektrických krbů patří také model G21 Fire Lofty. Vyznačuje se jednoduchým elegantním designem a kvalitním zpracováním. V porovnání s nástěnným krbem Klarstein Lausanne má mnohem nižší (i když dvoustupňovýtopný výkon (750 a 1 500 W).

Publikované: 15.07.2022
Aktualizované: 21.10.2022
Obsah článku:

G21 Fire Lofty

Topný výkon 750 nebo 1 500 W, manuální i dálkové ovládání, doprovodné světelné efekty, dekorativní polínka.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Tři varianty nastavení

Krb lze díky možnosti použití s ​​ohřevem i bez ohřevu používat celoročně. Efekt s reálným plamenem funguje v obou případech. Doprovodné světelné efekty a intenzitu osvětlení lze nastavit manuálně i pomocí dálkového ovládání. S ochranou proti přehřátí je použití krbu G21 Fire Lofty bezpečné. Větší hmotnost (15 kg) může být překážkou při zavěšení, ale vyváží ji časově nenáročná montáž.

G21 Fire Lofty recenze

Poněkud hlučný

I v případě tohoto krbu jsme zaznamenali výrazné hučení při spuštění vytápění. Nedostatkem je také pískání spínacího zdroje, a to i v klidovém režimu. Pokud se ho chcete zbavit, krb je nutné manuálně vypnout. V porovnání s ostatními testovanými modely má nižší topný výkon, k doplňkovému topení v menších místnostech to však stačí.

Zkušenosti s G21 Fire Lofty

Uživatele krb přesvědčil zejména designem a možností namontovat jej na zeď. Navzdory nižšímu topnému výkonu oceňují jeho rychlost. Problémem je hlučné vytápění a hlučný spínací zdroj, který píská i v klidovém stavu. S těmito problémy se spotřebitelé potýkají opakovaně. Někomu to vadí více, jinému méně.

Recenze a zkušenosti s elektrickým krbem G21 Fire Lofty
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Snadná montáž
Přijatelná cena

Negatíva

Při zahřívání hučí
Ve stavu „stand by“ jemně píská

Hmotnost: 15 kg ● Rozměry (Š × V × H): 58 × 88 × 16 cm ● Dálkové ovládání: ano ● Ohřev: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(80.8%)