Klarstein Kaprun elektrický krb – recenze

Jemné světlo elektrického krbu Klarstein Kaprun napodobuje skutečné plameny a doutnající polena nezávisle na funkci vytápění. Teplo zajišťuje dvoustupňové vytápění s výkonem do 1 800 W. S detekcí otevřeného okna Open Window Detection rozpozná rychlý pokles teploty a krb se sám vypne.

Publikované: 15.07.2022
Aktualizované: 21.10.2022
Obsah článku:

Klarstein Kaprun

Topný výkon do 1 800 W, manuální i dálkové ovládání, Open Window Detection, dekorativní polínka.

Prohlédnout nejlepší nabídku

Elektrický krb Klarstein Kaprun je vyroben z umělého kamene Polystone, proto je od skutečného krbu téměř k nerozeznání. Do iluze, kterou vytváří, dokonale zapadá jemné světlo napodobující skutečné plameny a doutnající polena. Energeticky úsporné LED plameny fungují i nezávisle na vytápění. Jas plamenů si můžete nastavit.

Dvoustupňové vytápění

Nemile nás překvapilo, že krb nemá barevné podsvícení. Přestože to jeho jedinečný, rustikální kamenný dekor nevyžaduje, možnost změny barvy podsvícení nám chyběla. Potěšující je dvoustupňové vytápění s výkonem do 1 800 W, které je však menší než v případě krbu Klarstein Lausanne či Klarstein Chamonix.

Klarstein Kaprun recenze

Funkce, které používání krbu usnadní

Nastavitelný časovač umožňuje zařízení naprogramovat až na týden dopředu, což chválíme. Časovač většinou chybí krbům s manuálním ovládáním, jako např. krbu Bewello BW2020. Vestavěný termostat měří aktuální teplotu v místnosti a díky detekci otevřeného okna Open Window Detection rozpozná rychlý pokles teploty a sám se vypne. Krb lze ovládat manuálně, ale také prostřednictvím dálkového ovladače, který se nachází v balení. Rozměry krbu jsou 60 × 66 × 22 cm, což je poměrně málo, jelikož by mělo jít o repliku klasického krbu. Hmotnost je přiměřená (18,9 kg).

Zkušenosti s Klarstein Kaprun

Spotřebitele láká zejména svým jedinečným, rustikálním kamenným dekorem, který dokonale zapadne do každého interiéru, a snadnou obsluhou. Věrná iluze plamene dokonce překonala jejich očekávání. Intenzita plamene je silná, ale lze ji měnit. Přestože je při vytápění hlučnější a reakce dálkového ovládání je poněkud pomalejší, patří k nejlépe hodnoceným elektrickým krbům. Vyšší cena je investicí, která se v případě jeho zpracování a funkcí určitě vyplatí.

Recenze a zkušenosti s elektrickým krbem Klarstein Kaprun
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Jedinečný design
Skvělý poměr ceny a kvality
Věrná iluze plamenů

Negatíva

Při vytápění je hlučnější
Pomalejší reakce dálkového ovladače

Napájení: 220–240 V / 50 Hz ● Rozměry: cca 60 × 66 × 22 cm (Š × V × H) ● Hmotnost: cca 18,9 kg ● Dálkové ovládání: ano ● Ohřev: ano

Fotogaléria


Testované produkty

Prečítajte si

Hodnocení:
(81.2%)