AlleLux UV/LED lampa na nehty – recenze

Lampa na nehty AlleLux UV/LED na nás udělala opravdu velmi dobrý dojem. Je cenově dostupná, multifunkční a disponuje několika zajímavými funkcemi. Tato lampa s nadprůměrným výkonem využívá UV i LED bílé světlo, proto ji můžete použít k vytvrzování jakéhokoli gelu či gel laku. Má dlouhou životnost, naleznete na ní časovač, senzor pohybu, LCD displej i funkci Low Heat.

Publikované: 01.01.2025
Aktualizované: 03.04.2024
Obsah článku:

AlleLux UV/LED

UV/LED lampa na nehty, výkon 54 W, síťové napájení, životnost 50 000 hod., LCD displej, časovač, senzor pohybu, funkce Low Heat.

Prohlédnout nejlepší nabídku

AlleLux UV/LED není klasická UV lampa. Využívá duální bílé světlo šetrné k očím, proto je vhodná k vytvrzování jakéhokoli gelu a gel laku. Má vysoký výkon, šikovné funkce, dlouhou životnost a k výrazným plusům patří i atraktivní pořizovací cena.

Výkonná, univerzální a nevyčerpatelná

Lampa na nehty AlleLux v sobě ukrývá 18 LED světel, které produkují UV i LED světlo. V praxi v sobě spojuje všechna pozitiva UV a LED zařízení. V první řadě je vhodná k vytvrzování UV i LED gelů a laků, což z ní činí opravdu multifunkční model. Navíc má nadstandardně dlouhou životnost, která představuje cca 50 000 hod., a vysoký výkon, a to až 54 W.

AlleLux UV/LED recenze

Tato lampa na nehty má klasický tvar „pece“. Její rozměry jsou 149 × 125 × 72 mm. Nachází se na ní praktický LCD displej, na kterém můžete sledovat řadu parametrů. Tento model nás zaujal také funkcemi a doplňky. Prvním z nich je senzor pohybu, který diody zapne automaticky po vložení rukou do zařízení. Dále na něm naleznete časovač programovatelný na 60 nebo 120 s.

Pokud máte citlivé nehty, nepochybně oceníte režim Low Heat. V jeho začátku lampa pracuje při nižším výkonu. Diody tudíž produkují slabší světlo s nižší teplotou. Postupně dochází ke zvýšení jejich výkonu a nezpůsobují nepříjemný pocit pálení a přehřívání nehtů. Napájení je síťové. Lampu do elektrické zásuvky zapojíte prostřednictvím adaptéru, který je součástí balení.

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Poměr mezi pořizovací cenou a výkonem
Nadstandardně vysoký výkon a multifunkční použití
Zajímavé funkce

Negatíva

Žádné zásadní jsme nenašli

Výkon = 54 W ● Napájení = síťové ● Typ diod = duální UV + LED ● Počet diod = 18 ● Životnost diod = 50 000 hod. ● Vlnová délka = 365/405 nm ● Rozměry = 149 × 125 x 72 mm

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(80.2%)