BeautyLushh 6462 UV lampa na nehty – recenze

Časovačem a pohybovým senzorem vybavena UV/LED lampa BeautyLushh. Přístroj je určen pro domácí použití. Příkon 24 diod dosahuje hodnoty 48 W. Lampa má oválný tvar a je vhodné je používat na všechny typy laků určených ke schnutí pod UV světlem. Časovač má čtyři časové intervaly. Lampa je lehká a kompaktní. Vybavena je i LED displejem. Napájecí kabel má 100 cm. Kvalita materiálů je nižší i vzhledem k nízké ceně UV lampy.

Publikované: 03.11.2022
Aktualizované: 11.09.2023
Obsah článku:

BeautyLushh 6462

UV/LED lampa na nehty, výkon 48 W, síťové napájení, časovač, senzor pohybu

Prohlédnout nejlepší nabídku

Praktická a jednoduchá UV lampa na nehty, která díky kombinaci DUAL LED a UV žárovek dokáže vytvrdit všechny UV a LED gel laky. Disponuje senzorem pohybu. Díky tomu se bezdotykově lampa aktivuje. Lampa je velmi lehká a není problém ji ani přenášet. Vybavena je i časovačem.

Rychlé vytvrzení s automatickým senzorem

Pro milovnice krásné manikúry je UV lampa samozřejmou výbavou. BeautyLush lampa má obloukový tvar. V horní části je integrováno 24 kusů duálních UV/LED diod, které dávají celkový výkon 48 W. Lampa je svým tvarem vhodná pro vytvrzování gelu na rukou i nohou.

BeautyLushh ISO 6462 recenze

Ovládání lampy je maximálně intuitivní. Vybavena je také pohybovým senzorem, který automaticky aktivuje diody a ty zasvítí. Na horní straně je také praktický LED displej, který zobrazuje dobu tvrdnutí. Časovač má čtyři intervaly – 10/30/60/90 sekund. Proces tvrdnutí je rychlý. Některé recenze si stěžovaly na fakt, že předepsanou dobu tvrdnutí je třeba prodloužit, což však může ovlivňovat i kvalita laků.

Nekvalitní materiály

BeautyLushh ISO 6462 je levná UV lampa, jejíž výkon však na domácí použití běžně dostačuje. Pokud si tedy manikúru děláte doma svépomocí nebo se učíte, taková investice bude dostačující. Kvalita zpracování však není ničím oslnivá. Plastové části působí labilně a ne příliš trvanlivě. Výrobce neuvádí délku životnosti LED diod. Lampa je však velmi lehká a váží jen něco kolem 412 g. Součástí balení je také síťový kabel dlouhý 100 cm.

Zkušenosti s BeautyLushh ISO 6462 UV Dual LED

Standardní UV lampa o výkonu 48 W je určena pro nenáročné uživatele. UV lampa na nehty splní svůj účel a postará se o vytvrzení většiny typů UV a LED laků. 24 LED diod nemá uváděnou životnost, ale svítivost působí dobře. Kvalita zpracování a samotné materiály působí levně. Vzhledem k nízké ceně přístroje však nejde o nic překvapivého. Většina uživatelů je s UV Dual LED lampou spokojena, ale uvádí, že je třeba k vytvrzení používat delší než předepsané intervaly. V poměru ceny a kvality však určitě nezklame. Doporučujeme objednávat u ověřených prodejců v případě reklamace.

Recenze a zkušenosti s UV lampou na nehty BeautyLushh ISO 6462
Zdroj: Heureka.cz

Záverečné zhodnotenie

Pozitíva

Automatický senzor zapnutí
Funkce časovače
Nízká hmotnost

Negatíva

Kvalita materiálů

Výkon = 48 W ● Napájení = síťové ● Typ diod = duální UV + LED ● Počet diod = 24 ● Životnost diod = - hod. ● Rozměry = 22 x 19 x 11 cm ● Hmotnost: 412 g

Fotogaléria


Testované produkty

Hodnocení:
(83.6%)